MKM KALIP METAL SANAYİ TİC LTD ŞTİ

MKM KALIP METAL 20 yılı aşkın tecrübesi ile 2014 yılında İstanbul merkezli Dudullu OSB’de faaliyetlerine başlamıştır. Savunma sanayi alanında faaliyet gösteren firmamız; silah, makineli silah, tüfek, makineli tüfek ve bomba atar üreten sektörün ileri gelen firmalarına bu ürünlerin sac metal parçalarının hem kalıp hem de parça imalatını gerçekleştirmektedir.

Firmamız; günümüzde gelişen ve yenilik halinde olan teknolojiye uyumlu olarak özgün ürün imalatını gerçekleştirmeye devam ederek, savunma sanayisine hizmet veren değerli savunma şirketleri ile çalışmasını sürekli olarak devam ettirmektedir.

Savunma sanayisine hizmet vermek adına MİLLİ ve NATO Tesis Güvenlik Belgelerine sahip olan firmamız; ülkemize katkı sağlayan savunma sanayi teknolojilerinin geliştirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek imalatlarını ilerletmesinin yanı sıra kuruluşundan günümüze kadar süregelen seri imalat süreçlerini profesyonel olarak tamamlamaktadır.

Ülkemizin savunma sanayi politikaları alanındaki vizyon, strateji ve hedeflerini yakından takip ederek, savunma sanayi alanındaki ihtiyaçlara yönelik alanında uzman personel kadromuz ile ülkemizin savunma stratejilerine katkı sağlamak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Başarımızın sırrı, ülkemizde çalıştığımız firmaların savunma sanayi alanında ihtiyaçları olan tüm ürünlerin üretimini mümkün kılıp; ürün, hizmet ve tecrübelerimiz öncülüğünde var gücümüzle çalışmalarımıza dayanmaktadır.

Firmamızın misyonu; savunma sanayisine hizmet veren şirketlere yaratıcı ürünler ve çözümler sunmaktır.

Firmamızın vizyonu; savunma sanayi alanında sürdürülebilir büyümesine katma değer katarak konumunu koruma altında tutup; stratejik ortak niteliğinde güven duyulan, çevreye ve canlılara karşı duyarlı global bir marka olmaktır.

Elde Taşınabilen Silah Sistemleri (Gun Systems - Hand Held)

Küçük Silahlar (Small Arms)

Tabanca Parçaları(Gun Parts)

Tüfek Parçaları(Rifle Parts)

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.