MİLTEKSAN CNC TEKNOLOJİ VE KONTROL SİSTEMLERİ SAN. A.Ş.

MİLTEKSAN CNC Teknoloji ve Kontrol Sistemleri A.Ş. uluslararası alanda rekabet edebilir, yeni nesil, geleceğin teknolojilerine uygun CNC, PLC kontrol sistemleri donanım ve yazılımları ile CAM yazılımlarını milli imkanlarla üretmek ve ülkemizin makine sanayisinin gelişmesi için öncü rol oynamak, ülkemizde CNC makina üretiminin artmasını sağlamak, ülke ekonomisine yüksek katma değerli ürünler kazandırarak ekonomik olarak da Türkiye`nin kalkınmasında bu alanda rol modeli olmak ve öncülük etmeyi hedefleyerek SAHA İstanbul çatısı altında çalışmalara 2021 yılında başlamıştır.

MİLTEKSAN olarak çalışmalarını Üniversite Sanayi İş Birliği kapsamında Danışma Kurulu ve mühendisleri ile aralıksız sürdürmektedir. Halihazırda yerli ve milli servo motor, servo sürücü, redüktör, endüstriyel bilgisayar, arayüz, gömülü yazılım, PLC ve dijital ikizden oluşan Yeni Nesil 3 Eksen CNC kontrolcümüzün tanıtımlarına başlanmıştır.

MİLTEKSAN CNC Kontrolcü Setinin tanıtımı, makine yerli ve milli VAN Kayar Otomat Tezgahına entegre ederek MAKTEK-2022 Eurasia Uluslararası Fuarında 26 Eylül-01 Ekim 2022 arasında başarı ile yapılmıştır. Müteakiben de SAHA EXPO-2022 Fuarında 25-28 Ekim 2022 tarihleri arasında ürün tanıtımı ve demosu başarı ile yapılmıştır

3 Eksenli CNC Makine (3 Axis CNC Machine)

5 Eksenli CNC Makine (5 Axis CNC Machine)

CNC Kontrolcü Seti

Endüstriyel Bilgisayar

Operatör Paneli

El Çarkı

IO Modülleri

Servo Motorlar ve Sürücüler

Redüktörler

Dijital İkiz

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.