MİLSOFT YAZILIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

MilSOFT Yazılım Teknolojileri A.Ş., Sistem Entegrasyonu ve Yazılım Geliştirme alanlarında  Savunma Sanayisinde ve Kamuda faaliyet gösteren 1998 yılında kurulmuş %100 milli ve özel bir firmadır.

MilSOFT, ABD’de ortaya çıkan ve bütün ülkeler tarafından kabul görmüş yazılım firmalarının değerlendirme metodolojisi olan CMMI (Entegre Yetenek Olgunluk Modeli) metodolojisinin en üst seviyesi olan CMMI-5 seviyesine, 14 Şubat 2005 tarihinde erişerek bu seviyeye Avrupa’da ulaşabilen ilk firma olmuştur. 15 Şubat 2008 tarihinde CMMI-5 sertifikasını yenilemiş olan MilSOFT, yenilenen versiyona göre bu belgeye sahip olabilen dünyadaki ilk 20 firma arasına girmiş; 20 Aralık 2016 tarihinde yapılan son değerlendirme sonrası da CMMI-5 seviyesini beşinci kez koruma başarısını göstermiştir. MilSOFT ayrıca, NATO AQAP-2110, NATO AQAP-2210, NATO AQAP-160, TS-EN-ISO 27001:2013 ve TS-EN-ISO 9001:2015 belgelerine de sahiptir.

En son teknolojilere dayalı özgün çözümler üretmeyi ve uluslararası rekabet edebilirliği hedef almış MilSOFT’un ana faaliyet alanları Komuta Kontrol, Data Linkler ve Mesajlaşma, Görüntü Kıymetlendirme Sistemleri, Elektronik Harp, Modelleme ve Simülasyon, Gömülü Sistemler,  Bilgi Teknolojileri Çözümleri ve Siber Güvenlik’tir.

MilSOFT, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yanı sıra, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, Almanya, İngiltere, İtalya ve Pakistan uluslararası şirketlerine kritik yazılım çözümleri ihraç etmiştir.

Komuta Kontrol

Komuta Kontrol

Muhabere

Muhabere

Bilgisayar ve İstihbarat (C4i) Teknolojileri

Bilgisayar ve İstihbarat (C4i) Teknolojileri

Isr ve Görüntü Kıymetlendirme Sistemleri

Isr ve Görüntü Kıymetlendirme Sistemleri

Elektronik Harp

Elektronik Harp

Gömülü Yazılımlar

Gömülü Yazılımlar

Bilgi Teknolojileri

Bilgi Teknolojileri

Siber Güvenlik

Siber Güvenlik

Eğitim ve Simulasyon

Eğitim ve Simulasyon

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.