MERT YAZILIM BİLGİ ELEK. MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

2003 yılından itibaren MES yazılım ve donanım çözümleri üreten Mert Yazılım, ürünlerini “trex”, “DCAS”, “SYSMOND”, “AIZEN” ve “SENSORIUM” tescilli ana markaları altında müşterilerine sunmaktadır.

3.000 metre kare alanda AR-GE ve Teknoloji merkezi olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Mert Yazılım’ın Marmara bölgesinde Bursa’da, İç Anadolu’da ise Konya’da bulunan ofislerinde yaklaşık olarak 60 çalışan ile AR-GE, ÜR-GE, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini yürütmektedir.

Kurulduğu günden bu zamana kadar teknoloji üreten bir firma olmayı hedefleyen Mert Yazılım, hem Elektronik AR-GE hem de Yazılım AR-GE departmanlarına sahip ve bu iki birimi entegre çalıştırarak gömülü sistemler üretmektedir.

Yıllarca üretim yönetim sistemleri geliştiren Mert Yazılım, 2008 yılında kurduğu Elektronik AR-GE departmanı ile bu tecrübelerini MES alanında geliştirme kararı almış ve bugüne kadar 3 farklı TÜBİTAK projesini başarı ile tamamlamıştır. Mert Yazılım bu projeler sonucunda ortaya çıkan ürünlerini de MES projelerine katma değer olarak ekleyerek geliştirmeye devam etmektedir.

Mert Yazılım müşterilerinin bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini sektörel bazda karşılayarak çözüm odaklı, sürdürülebilir kalitede ve yerinde destek ile verimlilik ve karlılık artışını destekleyen hizmetler sunmaktadır.

Güncel ve gelişmiş teknolojik olanakları kullanan yazılım uzmanlarından oluşan kadrosu ile yalnızca kurumsal bilgi sistemleri geliştirmeye odaklanmıştır.

Projelerinde müşterileri için en uygun olan çözümleri gerçekleştirmek için farklı yazılım platformlarında çözümler sunmaktadır.

Akıllı Fabrika Sistemleri (Smart Factory Systems)

Endüstriyel Nesnelerin İnterneti Platformu (Industrial Internet of Things (ioT) Platforms)

Üretim Yönetim Sistemi

Mağaza Yönetim Sistemi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.