MEDYASOFT DANIŞMANLIK VE EĞİTİM A.Ş.

1999'dan beri uygulama geliştirme altyapı platformlarından bulut tabanlı entegre iş uygulamalarına, yazılım lisanslamadan yapay zeka ve robotik süreç otomasyonu, insan kaynakları uygulama ve danışmanlığına kadar, binlerce müşterimize uçtan uca katma değerli ürünler, hizmetler ve çözümler sunuyoruz.


Vizyonumuz: Gelecekte nerede olmak istiyoruz?


İleri ve yıkıcı teknolojilere dayalı kaliteli ürünlerimiz, hızlı kurulum çözümlerimiz, yenilikçi proje yönetim yaklaşımımız, sürekli gelişen yetenekli ekibimiz ve dikey uzmanlıklarımızla ülkemizde ve dünyadaki müşterilerimize dijital dönüşüm yolculuklarında sürdürülebilir değer katmak.


Misyonumuz: Gelecekte olmak istediğimiz yerde olmak için, bugün ne yapıyoruz?


Değerlerimizin yol göstericiliğinde; şirketimize, kendimize, çevremize, ülkemize ve insanlığa katma değerli, sürdürülebilir, iz bırakan ürünler, platformlar, işler yapmalı, bu şekilde bizden sonrakiler için üzerine inşa edecekleri bir temel hazırlamalıyız.


Grup Şirketlerimiz ve Ürünlerimiz


RENOVA:


1999 yılında kurulan Medyasoft’un SAP ve İş Çözümleri Departmanı olan Renov, 2017 yılında spin-off yapılarak şirketleşti. SAP Gold Partner, Uipath Gold Partner, GenRPA Platinum Partner statülerine sahiptir. Telekom, Havacılık, FMCG, Gıda, Perakende, Eğitim, Atık Yönetimi ve Sürdürülebilirlik, Üretim, Holdingler, Eğlence, Medya gibi sektörlerde yüksek deneyim ve iş bitirme sahibidir. Firmamız aynı zamanda Finans, Satınalma, Satış, tedarik zinciri, kalite yönetimi, gayrimenkul yönetimi, müşteri deneyimi çözümleri, analitik çözümler gibi bir çok alanda kendi kaynaklarını bünyesinde barındırıyor. Partnerliğini yaptığı SAP habitatında danışmanlık yanında e-çözümler, lojistik uygulamalar, bakım-onarım uygulamaları, saha uygulamaları, hızlı çözüm paketleri gibi kendi ürünlerini de üretmiştir.
www.renovaconsulting.com


UNIGATE: 


Unigate, hem geliştiricilerin hem de geliştirici olmayanların B2B, B2C ve B2E iletişimlerinde etkileyici deneyimler ve uygulamalar sunmalarını sağlamayı amaçlayan modüler, müdahaleci olmayan, açık kaynaklı tabanlı bir Dijital Deneyim Platformu (DXP)'dur.


 

 

E-ŞİRKET:

Turkcell firmasıyla birlikte yaptığımız, IP'si ve ürün hakları Medyasoft'a ait olan e-Şirket ile işiniz için gerekli işlemleri tek platformda gerçekleştirebilirsiniz. e-Şirket altındaki Genel Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter ve e-İrsaliye ürünleri ile tüm mali sürecinizi yönetir. e-Şirket platformunda yer alan ürünler birbiriyle entegre çalıştığı için aynı işlemleri farklı ürünlerde tekrar tekrar yapma ihtiyacı gerekmez. Tek kullanıcı adı ve şifre ile tüm ürünler kolayca kullanılabilir. Bu sayede e-Şirket kullanan çalışanlar zamandan kazanç sağlar.


 

BOTTEQ:
IT sektöründe 12 yılı aşkın tecrübe ile kurulan BOTTEQ Consulting, iş ortaklarının digital dönüşüm projelerinde yeni nesil teknolojileri takip ederek eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Çözüm önerileri sunarken önceliğimiz, etkin ve sürdürülebilir hizmeti, şeffaf bir biçimde hedef kitleye ulaştırmaktır. Robotik Süreç Otomasyonu (Robotic Process Automation) çözümleri ile müşterilerimize uygun olan RPA uygulamasını belirleyip, firmaların rutin, tekrar eden süreçlerini otomatize ederek firma çalışanlarının daha etkin süreçlere yönelmelerini sağlıyoruz.
https://botteq.com.tr/PEOPLEFOCUS:

Peoplefocus firmamızla dijital teknolojinin avantajlarını insan odaklı bir hizmet için kullanıyoruz. Hem iş arayanlara hem de işverenlere özel yaklaşımlarla en isabetli eşleşmeleri mümkün kılıyoruz. Çalıştığımız her şirketin farklılıklarına uygun hizmet sunarak ve sürecimize dahil ettiğimiz her adayın kariyer beklentisini karşılayacak uygun pozisyonlarla buluşturarak işe alım danışmanlığı veriyoruz. Bunun yanında Oryantasyon, Eğitim Gelişim, Organizasyon Tasarımı, Çalışan Memnuniyeti, Dijital İş Birliklerimiz, Performans yönetimi, Yetenek yönetimi, Temel Prosedürlerin Oluşturulması, Koçluk gibi alanları kapsayan uçtan uca İK hizmetleri sağlıyoruz


VENDORSIDE:


Satın Alma ve Tedarik Yönetimini Kolayca Dijitalleştiren, Performans Yönetimini Hızla İyileştiren, Yapay Zeka ile Güçlendirilmiş, Yeni Nesil bir P2P (Procure-to-Pay) platformdur. Şirketlerin satın alma süreçlerine değer katarak, satın alma ve tedarik yönetimi süreçlerini, yeni nesil teknolojilerle, akıllı dijital, entegrasyonu kolay, sürdürülebilir ve hızla geliştirilebilir yapöayı amaçlamaktadır.
www.vendorside.com


UNIMEDAS:

Türkiye’nin en köklü yazılım ve donanım firmalarından, Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş. ile Asır Digital Bilgi Sistemleri A.Ş.’nin lisanslama çözümleri, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunan ortak girişimidir. 


Uzun yıllardır bilişim sektöründe sundukları hizmetler ve çözümler ile birçok müşteri deneyim ve birikimine sahip Medyasoft ve Asır Digital’in ortak girişimleri olan Unimedas; tasarımdan, üretime, güvenlikten, iş uygulamalarına, yedeklemeden, sanallaştırmaya, digital dönüşümden, Yapay Zekaya kadar birçok alanda firmalara ve sektör profesyonellerine, uzman kadrosu ve tecrübesi ile katma değerli çözümler ve hizmetler sunmaktadır.
https://unimedas.com.tr

Akıllı Fabrika Sistemleri (Smart Factory Systems)

Tedarik ve Sözleşme Süreçleri (Procurement and Contracting Processes)

Unigate- Açık kaynak destekli low code no code web uygulama geliştirme ve orkestrasyon platformu

Vendorside-Procure To Pay tedarikçi yönetim platformu

e-Şirket-e-dönüşüm ve e-muhasebe uygulamaları içeren bulut şirket platformu

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.