MAVİNCİ BİLİŞİM SAN.TİC.AŞ

Mavinci, ulusal ve uluslararası alanlarda fark oluşturmak hedefiyle 2012 yılında kurulmuştur.


Komuta Kontrol Teknolojileri, Yapay Zeka, Siber Güvenlik, Donanım Teknolojileri, Nükleer Güvenlik ve Bulut Teknolojileri alanlarında Karar Destek Sistemleri, Derin Sinir Ağları ve Makine Öğrenme, Bilişim Güvenliği, Afet ve Acil Durum Yönetimi, Kimyasal Biyolojik Radyolojik ve Nükleer Güvenlik, Görüntü İşleme, Modelleme, Simülasyon çözümleri sunarak yenilikçi teknolojiler ile ağ merkezli kilit ürünler üretmektedir.


2016 yılında Nükleer Güvenlik çözümleri sunmak amacıyla TTSO şirketini bünyesine katan Mavinci, hızlı büyüme ivmesiyle 2020’de İngiltere’de kurduğu Mavinci UK ile Avrupa pazarına giriş yapmıştır.


Proje ve Ürünlerimiz;

MavinciARP: Mutlak Gerçek Zamanlı Koruma Serisi platformu altında hizmet veren orkestrasyonlu bir siber güvenlik sistemidir.   Patentli Derin İçerik Denetimi teknolojileri ve yapay zeka işleviyle 0 gün, bilinen ve bilinmeyen gerçek zamanlı tehditleri önlemektedir.

 

ADAPT: AI Data Analiz Platformu yapay zekâ teknolojileriyle nesnelerin ve olayların tespiti ve gerçek zamanlı verilerle analiz edilmesi için kullanılmaktadır.


METAM: Meteorolojik Alan Modeli, orta ölçekli hava tahmin verilerini topoloji verileriyle işleyerek yerel rüzgar davranışlarının hassas şekilde hesaplanabilmesini sağlayan sistem çözümüdür.


ADLAS: Atmosferik Dağılım Lagrange Simülasyonu havaya karışan kirletici parçacıkların dağılımını “Lagrange Dağılım Modeli”ne dayalı hesaplar ve olası değişimleri tahmin etmektedir.


RİSK: Reaktör İnteraktif Simülasyon Kodu; nükleer güç reaktörlerinin güvenlik analizini simüle etmektedir.


MUAP: JAVA yazılım geliştiricilerine yeni modüller ve işlevler eklemeleri için ortak bir yapı sağlamaktadır.


AIRBIZONE: Müşteri sözleşmelerinin oluşturulmasını, değiştirilmesini, onaylanmasını; yatırım, kar-zarar süreçlerinin takibini gerçekleştiren bulut tabanlı biz sözleşme yönetim platformudur.


SACS: Akıllı Geçiş Kontrol Sistemi; kritik tesislerde, askeri birlikler, özel ve kamu kurumlarında gelişmiş giriş ve çıkış güvenliği sağlayan web tabanlı, merkezi ve dağıtık bir uygulamadır.Uyumlaştırılmış Yapay Zeka Gerçek Zamanlı Platform

Bulut Tabanlı Entegre İş Yönetimi

Uygulama Altyapı Platformu

Kritik Altyapı Güvenliği

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.