MAKEL TEKNOLOJİ A.Ş.

MAKEL 1997 yılında bir imalatçı firma olarak kurulmuştur. Kuruluşunu takip eden senelerdeki ana aktiviteler, temsilciliğini yapmakta olduğu ürünleri ve alt yüklenicilere yaptırılan parçaların ticaretine yönelik olmuştur. Gelişim süreci  içerisinde söz konusu ürünlerin firma bünyesinde imalatına  başlanmasıyla 2005 yılında tüm temsilcilik ve ticari faaliyetler sonlandırılmıştır.
Bugün MAKEL, global ölçekte kabul görmüş standartlarda Kimyasal-Biyolojik-Radyolojik-Nükleer (KBRN) Koruma Sistemleri, Yardımcı Güç Üniteleri (YGÜ), İklimlendirme Sistemleri  – tümünün bileşkesinden oluşan Yaşam Destek Üniteleri (YDÜ) –  ve bu sistemlerin alternatör, KBRN filtreleri gibi kritik komponentlerini  üretmektedir. MAKEL İstanbul ve Ankara’da bulunan üç ayrı yerleşkesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Görev : Savunma sanayine yönelik, katma değeri yüksek,  teknoloji ve üretim odaklı, kullanıcının güvenle kullanacağı kaliteli ürünler üretmek ve çalışanların memnun olduğu bir ortamda finansal kar yaratmaktır.

Ülkü: Makel tekelinde geliştirilmiş, milli ve ileri teknoloji ürünlerle on yıl içinde faaliyet konumuzda dünyanın en büyük 10 firmasından biri olmaktır.

Yaşam Destek Sistemleri

Yaşam Destek Sistemleri

İklimlendirme&Kontrol Üniteleri

İklimlendirme&Kontrol Üniteleri

Yardımcı Güç Üniteleri

Yardımcı Güç Üniteleri

Cbrn Koruma

Cbrn Koruma

Entegre Lojistik Destek

Entegre Lojistik Destek

Teknik Izolasyon

Teknik Izolasyon

Taşıma Çantaları

Taşıma Çantaları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.