Leo Drive Teknoloji A.Ş.

 “Otonom araç teknolojisi geliştirme için tek noktadan çözümler”

Leo Drive, ölçeklenebilir ve güvenilir otonom araç donanım ve yazılım ürünleri geliştiren deneyimli bir otonom araç şirketidir. Çözümlerimiz, araç üreticilerinin otonom teknolojileri hızlı ve maliyet etkin şekilde platformlarına adapte etmesini sağlamakta, şeffaf ve açık kaynak dostu yaklaşımımız ise otonom sürüş teknolojisi geliştirme metodolojisinin iyileştirilmesine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Leo Drive, müşterilerinin otonom araç filolarının, uygulama gereksinimlerine uygun şekilde çalışması için birlikte geliştirme ve kazanma yaklaşımı ile çalışmaktadır. Bunun yanı sıra şirketimiz, rafta hazır otonomi donanım ve yazılımları ile otonomiyi keşfetmeye çalışan kullanıcılara otonom araç prototipleme imkanı sunmaktadır.

Leo Drive’ın değer önerisi müşteri projelerimiz ile edindiğimiz deneyim sayesinde şekillenmiştir. Hem yazılım hem de donanım bileşenleri üzerine tasarım, geliştirme ve entegrasyon faaliyetlerimiz ile otonom araç teknolojisinin kullanılabilir hale getirilmesi için müşterilerimize bütüncül çözümler sağlanmaktadır. 

Kontrol

Haritalama

Algılama

Konumlama

İşlemciler

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.