LABRİS TEKNOLOJİ BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ A.Ş.

Labris Networks

Labris Networks, internet ağ güvenliği alanında, kuruluşundan bu yana Ar-Ge odaklı üretimi birincil koşul olarak belirlemiş bir Türk teknoloji şirketidir. DDoS Zayıflatma, Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (NG Firewall), Birleşik Tehdit Yönetimi (UTM), Merkezi Güvenlik Yönetimi, Ağ Dinleme/Loglama ürünleri ve SOC/CERT servislerinde uzmanlaşmıştır. Halen, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Uzak Asya’da, 20 ülkede 5.000 den fazla orta ve üst seviye referansta geliştirdiğimiz ürün ve servisler kullanılmaktadır. Labris Networks, Deloitte Fast50 Programı’nda 4. kez Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasına girerek hızını hem ülke içinde hem de bölgemizde bir kez de Deloitte’a tescilletmiştir.

Labris, Common Criteria (Ortak Kriterler) EAL4+ güvenlik sertifikasını almış ilk Türk Ağ Geçidi Markasıdır. Ortak Kriterler (ISO/IEC 15408), 26 ülke tarafından kabul edilen dünyanın en kapsamlı güvenlik sertifikasyon sürecidir. EAL4+, ticari bir ağ geçidi ürünü tarafından alınabilecek en üst güvenlik seviyesidir. Aynı zamanda TR-TEST Güvenlik Duvarı A Seviye ilk ve tek sertifikalı üründür.

Akıllı ekonomi kavramının doğuşu, küresel rekabet ve hızlı teknolojik gelişmeler, inovasyonu rekabet için vazgeçilmez kılmıştır. Labris, değişen pazar eğilimlerine hızlı adapte olmak için, ürettiği bütün süreçler, sistemler ve ürünlerde inovatif yaklaşımlar sunmaktadır. İnovasyon yaklaşımımız, “Hız”, “Destek”, “Akıl” ve “Güvenlik” bileşenlerinden oluşan rekabet yeteneklerimizde vücut bulmaktadır. Bu yaklaşımı ile Labris Networks, Avrupa Birliği IMP3ROVE programında Türkiye İnovasyon Şampiyonu olarak ödülünü Sayın Cumhurbaşkanımızdan almış (2014), global elemelerde ise finalist olarak onurlandırılmıştır (2015).

Servis Bulut Platformu, Güvenlik ve Mahremiyet (Service Cloud Platform, Security and Privacy)

Siber Fiziksel Sistemler (Cyber Physical Systems)

Ağ Yönetim Sistemleri (Network Management Systems)

Ağ Güvenliği (Network SecurityAğ Güvenliği)

Siber Güvenlik Olay Yönetimi (Cybersecurity Event Management)

Siber Güvenlik Operasyonları (Cybersecurity Operations)

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.