KUL ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

     2008 yılından itibaren, Türkiye Elektronik Ar-Ge sektöründeki elektronik tasarım ve yazılım ihtiyaçlarını karşılayabilmek, gerekli ileri teknolojileri üretebilmek amacıyla Uludağ Üniversitesi Teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır.


     Geniş bir yelpazede çalışmalar yapan KUL Elektronik , IoT, Akıllı sistemler, yapay zeka, internet tabanlı kablolu veya kablosuz iletişim telemetry ve scada sistemleri, her türlü sensör tabanlı veri toplama sistemleri, CCD/CMOS tabanlı camera tasarımları, gömülü işletim sistemi geliştirme (RTOS), 2D/3D sinyal ve görüntü işleme, güç elektroniği, kuvvet ölçüm sistemleri gibi konular çalışmaktadır. 


     PC tabanlı veya gömülü sistemler için Windows/Linux/Android işletim sistemlerinde web veya java tabanlı özel yazılımlar geliştirmektedir.


     Bunun yanısıra EMC, FCC CE uyumluluğu gibi sertifikalar için gerekli tasarım danışmanlığı, enerji yönetim sistemleri, güneş enerjisi (Solar cell/Solar power plant), rüzgar enerjisi, tarımsal projeler, orman yangını erken uyarı sistemleri ve çevreci projelerde de faaliyet göstermekte ve danışmanlıklar yapmaktadır.


    Misyonumuz, her türlü özel elektronik çözümler geliştirerek dışa bağımlılığı azaltmaktır.


    Vizyonu ise sayısal teknolojilerdeki gelişmeleri insan hayatına değer katacak yaratıcı çözümler haline getirmek ve halkımızın hizmetine sunmaktır.

Yazılım Mühendisliği (Software Engineering)

Diğer Elektriksel Güç Kaynakları ve Cihazları (Other Electrical Power Sources & Devices)

Elektrik/Elektronik Tasarım (Electrical/Electronic Designs)

AC/DC CONVERTER GRUBU

İNTERNET VE GSM TABANLI GRUP PRİZLER

İOT CİHAZLARI

TARIMSAL VERİ TOPLAMA VE ANALİZ SİSTEMLERİ

MOBİL DEPO VE RAF SİSTEMLERİ

AĞIR VASITA FREN SİSTEMLERİ ÖLÇÜM CİHAZLARI

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.