KOLAYSOFT TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

FİRMAMIZIN FAALİYET ALANLARI:

Kolaysoft Teknoloji, 2014 yılında firmaların dijital dönüşüm yolculuğuna en kolay şekilde eşlik etmek amacıyla kurulan bir yazılım evidir. Sektörel bazlı ve çözüm odaklı hizmet kalitesi ile kullanıcılara uçtan uca çözüm sağlamaktadır.

Gelişime açık ve dinamik yürüttüğümüz politikamızla kullanıcılarımızın konforunu bozmadan dijitale taşıyarak her geçen gün daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ:

 E-DÖNÜŞÜM;

Kolaysoft Teknoloji, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın tüm e-dönüşüm süreçlerinde lisanslı özel entegratör firmasıdır. Bunun yanı sıra 18 özel entegratör firmaya altyapı hizmeti vermektedir.

e-dönüşüm kapsamında, e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye, e-smm, e-mm, e-defter gibi hizmetleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Türkiye’de bulunan e-dönüşüm kullanıcılarının yaklaşık %20’sine hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin en kapsamlı bilişim araştırmaları; ‘’İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’’nda; sistem entegratörün ve İş Ortağı e-fatura, e-defter, e-arşiv hizmeti birincisi olmuştur.

PEYK;

İş kanunları gereği takip edilmesi gereken özlük dokümanlarının dijital ortamda takibi ve tebliğ edilmesi gereken bordro, ücret, hesap pusulaları, puantaj, sözleşme, ihtar, iş güvenliği, KVKK bildirimleri, izin onayları, vb bildirimleri e-imza ile imzalanıp Tübitak Zaman Damgası ile mühürlenerek çalışanlara online platform üzerinden tebliğ yapabilen yasal geçerliliği olan bir yazılım, platform. Peyk, çift taraflı çalışmakta olup, çalışan da kendisine gelen bildirimi Tübitak Zaman Damgası ile mühürleyip onaylayarak işverene yasal süreçlere uygun şekilde online olarak ulaştırabilen HMK 199’a göre yazılmış ‘’uzaktan bildirim’’ platformudur.

PEYK; 70 ülke ve 150 bine yakın firmanın üye olduğu Uluslararası Teknoparklar Birliği Derneği IASP tarafından Covid19 salgınına karşı işveren ve çalışanlara değer katan, evden çalışma süreçlerini destekleyen inovatif ürün seçilerek Türkiye’yi Uluslararası platformda temsil etmiştir.

ZET;

Ziyaretçi Eş Zamanlı Takip Sistemi” (ZET), gelen ziyaretçilerin bina içerisinde eş zamanlı olarak nerede olduğunu takip etmek için geliştirilmiş entegre yazılım ve donanım çözümüdür.

Ziyaretçiye verilen kart sayesinde, ziyaretçinin bina içerisinde nerede olduğu güvenlik biriminde bulunan ekrandan an be an takip edilmesini sağlar.

E-Dönüşüm Hizmetleri

İnsan Kaynakları Yönetimi

Ziyaretçi Takip Sistemi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.