KOÇAK PETROL ÜRÜNLERI SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

Kaliteli hizmet anlayışı, teknolojiye dayalı yatırımları , müşteri odaklı çalışanları ve istikrarlı büyüme politikaları ile bugün bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında hak ettiği yeri alan Koçak Petrol, 1989 yılında bir aile şirketi olarak kuruldu. O yıllarda sınırlı sayıda üründen oluşan madeni yağ üretimi ile faaliyetlerine başlayan Koçak Petrol , bugün geldiği noktada otomotiv ve endüstriyel alanlarda 250 den fazla ürün ve 600 üzerinde ambalaj çeşitliliği ile ülke ekonomisine değer katmaya devam ediyor. Kocaeli – Gebze’de bulunan 4500 m2 si kapalı, 14.000 m2 toplam alan üzerinde kurulu Madeni Yağ ve Gres Harmanlama Dolum Tesisimizde OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır. 1921 yılından beri Amerika Birleşik Devletlerinde yüksek performanslı ürünler kategorisinde faaliyet gösteren Speedol Oil, Koçak Petrol bünyesine katılmıştır. 100 yıllık bu bilgi birikimi ve tecrübenin verdiği güçle, özellikle motor sporlarında kullanılmakta olan, ester teknolojisine sahip tam sentetik ürünlerimiz ile daha yüksek performans, daha fazla güç ve daha fazla dayanıklılık bekleyen müşterilerimizin beklentileri karşılanmaktadır.

Bir Koçak Petrol markası olan ve dünya çapında önemli oranda tanınırlığı bulunan Speedol, gerek OEM gerekse makine üreticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda otomotivden endüstriyele her alanda çok geniş bir ürün gamına sahiptir. Ülkemiz sınırları dışına taşan faaliyetlerimizle dört kıtadaki gelişmiş ve gelişmekte olan ihracat pazarlarına Speedol markalı ürünlerimizi sunuyoruz. Speedol ve F6 markalarımızla yurtiçi ve ihracat pazarlarına yaptığımız satışların yanı sıra, ulusalar arası ve ulusal madeni yağ ve gres markalarına güvenilir ve kaliteli fason üretim hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ayrıca hammaddeye ve pazara olan yakınlığımız sayesinde de iş ortaklarımıza lojistik avantajı sunuyoruz.

İleri teknolojiye sahip rafinerilerden temin edilen üstün kaliteli baz yağlar ve günümüz motor, makine teknolojisinin gereksinimi yüksek performanslı katıklar kullanılarak yapılan ürünlerimiz uzun süren araştırma geliştirme çalışmaları sonucunda müşterilerimize sunulmaktadır. Speedol madeni yağ ve gresleri, dünyanın önde gelen katık firmaları ve OEM makine üreticileri ile yapılan ortak çalışmalar neticesinde uluslar arası motor ve makine üreticilerinin OEM onaylarına sahiptir. Savunma sanayine, demiryollarına, denizyollarına ve havacılık sektörüne proje bazında ürettiğimiz özel ürünlerle ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamakta ve bu sektörlere çözümler sunmaktayız. Madeni Yağ ve Gres Harmanlama Dolum Tesisimiz içinde bulunan Türkak onaylı akredite Speedol Akademi Laboratuarımızda, en son teknoloji ile ürün geliştirme ve test faaliyetleri sürdürülmektedir. Konusunda deneyimli laboratuar çalışanlarımız, ileri teknoloji analiz ve test cihazları yardımı ile yaptıkları test ve ölçümlerle, mal kabul, ürün geliştirme, üretim ve satış sonrası hizmetler konusunda ilgili departmanlarımıza ve gerektiğinde müşterilerimize en güvenilir hizmetleri sunmaktadırlar. Her geçen gün artan iş ortaklıkları sayesinde üretim ve dolum kapasitemiz artarken bulunduğumuz bölgeye de daha fazla istihdam sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz . Çevre, insan, iş ve işçi sağlığına verdiğimiz yüksek önem neticesinde, çalışanlarımıza sürekli eğitimler verilmekte ve sıfır kaza hedefi doğrultusunda faaliyetlerimiz sürdürülmektedir. Bir aile uyumu içinde gerçekleştirilen takım çalışmalarıyla da başarının sürekliliğini sağlanmaktadır.

Otomotiv Yağları

Şanzıman Ve Diferansiyel Yağları

Motosiklet Yağları

Traktör Ve Tarım Makineleri Yağları

Endüstriyel Yağlar

Denizcilik Yağları

Havacılık

Demiryolları

Gres Ve Özel Pastalar

İnşaat Kalıp Yağları

Tekstil Örme Yağları

Proses Yağları

Müstahzarlar

Tersine Mühendislik

Fren Hidrolik - Antifriz - Adblue

S7000+ Motor Sports Oıl

Buz Çözücü (Deicer)

Duman Boyası

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.