KILIÇOĞLU MAKİNE GAYR. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kılıçoğlu Makine 1999 yılında İlyas Kılıçoğlu tarafından sektörel bilgi birikimi ve tecrübesi ile kurulmuştur. Firmamız tecrübeli, uzman, genç ve dinamik yetenekleri kadrosunda bir araya getirmiştir. Son teknolojik yenilikleri rotası kabul ederek Türkiye’nin ilklerinden olan yüksek kalitede yerli makine tasarımları ve imalatlarını bu kadro ile gerçekleştirmiştir. Kuruluşundan bu yana CNC metal sıvama, boru boy kaynak makinelerinin üretimine ve Türk sanayisinin ihtiyaçları doğrultusunda üretim hizmetlerine odaklanmıştır.

Ülkemizde profesyonel manada CNC metal sıvama makinasının ilk ve tek üreticisi durumundadır. Ayrıca, kendi üretimi olan makinelerle fason endüstriyel ürünlerin üretimini de gerçekleştirmektedir.

Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlar, müşterilerine daha fazla katma değer sağlayacak teknik çözümler geliştiren teknolojiye sahip olmasına olanak sağlamıştır. AR-GE faaliyetlerini KOSGEB ve TÜBİTAK şemsiyesi altında yürütmeye devam etmektedir. Gerektiğinde teknik üniversitelerin danışmanlık destekleriyle birçok fikir arasından en iyiyi bulma konusundaki yolculuğunu sabırlı ve kararlı adımlarla devam ettirmektedir.

Kılıçoğlu Makine uzmanlığı, kalitesi, teknolojisi ile sektörde öncülüğünü devam ettirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

CNC Metal Sıvama Makineleri

Boru Kaynak Makineleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.