KEYVAN HAVACILIK A.Ş.

Özverili ve vizyoner çalışma faaliyetlerimiz sonucunda Avrupa Havacılık Emniyeti Ajansı (EASA) tarafından verilen ULUSLARARASI ONAYLI, TİP 1 DAT Sağlayıcı Sertifikası alarak;  Amerika Birleşik Devletleri, İsviçre ve Fransa’dan sonra bu sertifikayı alan dünyadaki dördüncü, Türkiye’deki ilk şirket olduk.

KEYVAN HAVACILIK, dünya çapında havacılık ve navigasyon verisi hava yolları, navigasyon yardımları, waypoint ve havaalanları ile ilgili prosedürler, pist verileri gibi bir çok bilginin dahil olduğu milyonlarca veri satırından oluşmaktadır. Veri süreci ve kalite kontrolleri, EASA Tip 1 DAT Sağlayıcı Sertifikası kapsamında, uluslararası standartlar olan ED-76A (DO-200B) ve ED-77 (DO-201B) gerekliliklerine uygun, 2017/373 sayılı AB Yönetmeliği ile uyumlu olarak gerçekleştirilmektedir. Bu çerçevede üretilen veri tabanı, ARINC424 standardına ve formatına (Sürüm 22) uygun ve her müşterinin ihtiyaç ve gereksinimlerine göre özelleştirilmiş bir veri tabanıdır.

Uluslararası alanda belgelenen ve onaylanan TİP 1 DAT Sağlayıcı Sertifikamız ile hem ülkemizde öncü havacılık kurumlarına hem de havacılık alanında tüm dünya pazarına, yüksek kalitede havacılık ve navigasyon veri tabanı hizmeti vererek paydaşlarımıza özel çözümler üretiyoruz.Her 28 günde bir güncellenen Keyvan Havacılık veri tabanı, 195 ülkeden temin edilen AIP, AIC ve NOTAM'ların analiz edilmesiyle oluşturulmaktadır. Üretilen veri tabanı Aviyonik üreticileri, uçuş planlamaları, simülatörler ve uçuş departmanları tarafından kullanılmaktadır.

EASA Certificate 1EASA Certificate 1

İnsansız Kara, Deniz ve Hava Araçları (Unmanned Land / Sea / Air Vehicles)

Havacılık Danışmanlığı

Seyrüsefer & Navigasyon Veri Tabanı

Havacılık Piyasası Veri Analitiği

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.