KESTAŞ BROŞ TIĞLARI İML. SAN. VE TİC. A.Ş.

1985 yılında kurulan KESTAŞ broş tığı üretiminde Türkiye’nin tartışılmaz lideridir. 7.000 m2 kapalı alanda, her biri konusunda uzman mühendis ve teknisyen kadrosuyla başta broş tığları olmak üzere her türlü broş çekme tezgahı ve broşa dayalı yedek parça imalatını gerçekleştirmektedir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz broş tığları ISO ve DIN normlarına uygun olarak dizayn edilmektedir. Bugün yurt genelinde 800’ü aşkın ana sanayi ve yan sanayi kuruluşuna hizmet veren KESTAŞ, ileri teknolojiye yaptığı yatırımlarla uluslararası piyasalarda rekabet edebilecek düzeye ulaşmıştır. Kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı, müşterilerin talebine uygun çözümleri ve satış sonrası hizmetleriyle KESTAŞ makina ve imalat sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Kuruluşundan günümüze kadar geçen 30 yılı aşkın süre içerisinde sürekli kendisini yenileyen KESTAŞ 2005 yılı içerisinde devreye aldığı ısıl işlem tesisiyle ülkemizde bir ilke daha imza atmanın haklı gururunu sizlerle paylaşmaktan dolayı mutluluk duymaktadır. Evet bu tesis işleme kapasitesi olarak Türkiye’de faaliyet gösteren ilk ve tek tesistir. Tesisimizde 350mm çap, 1600mm kesici, toplam 2000mm boyda broş tığları rahatlıkla sertleştirilebilmektedir. Bu yatırımla firmamız, siz değerli sanayi kuruluşlarımızın özellikle ısıl işlem boyuna bağlı problemler nedeniyle farklı kaynaklardan temin etmek zorunda kaldığınız broş tığlarını, eşdeğer kalite, uygun maliyet ve kısa zaman dilimi içerisinde sizlere sunmaktadır. Yaptığımız her yatırım firmamızın sektör içerisindeki hizmet anlayışının bir yansımasıdır.

KESTAŞ kuruluşundan günümüze kadar hep ilklere imza atmıştır. Hedeflerimizde sektörün mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları hep belirleyici olmuştur. Bu manada yaptığımız yatırımları sizlerle paylaşıyoruz. Hedeflerimiz bitmedi. Aksine yeni hedefler için önümüz daha da açıldı. Gerçekleştikçe sizlerle paylaşmaktan mutlu olacağımız yeni yatırımların heyecanını duyuyoruz.

Broş tığı imalatı

Broş tığı imalatı

Broş tığı bileme ve tamir

Broş tığı bileme ve tamir

Fason broşlama

Fason broşlama

Makine imalatı

Makine imalatı

Parça imalatı

Parça imalatı

Lazer markalama

Lazer markalama

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.