KARDÖKMAK KARDEMİR DÖKÜM VE MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.

Geçmişten  bugüne dek gelen tecrübe ve bilgimizle değerli müşterilerimize Dünya’nın her yerinde çözümler üretmek ve daha sürdürülebilir bir Dünya için çalışıyoruz. Sadece mekanik parça imalatı değil anahtar teslim projelerle müşterilerimizin taleplerini Dünya’nın her noktasında karşılamaktayız. Çözümlerimizle enerji, maden, çimento ve demir çelik sektörü gibi birçok farklı sektöre hizmetler sağlamaktayız.


Yaklaşık 100 yıl önce Anadolu topraklarının bize verdiği sorumlulukla Türkiye’de bir çok farklı sektörde iş ortaklığı yapan firmamız Türkiye’nin iskanında büyük bir paya sahip olup bu topraklarda bir medeniyetin teknolojik açıdan refaha ulaşması için çalışmıştır. Tarihin bize verdiği bu misyonla geçmişte olduğu gibi şimdide bir medeniyeti daha ileri taşımak adına geleceğimizi planlıyoruz.


Amacımızı hep iyi daima ileri felsefesiyle her zaman en iyi çözümleri sunmak, sınırları aşarak Dünya’nın her noktasına hizmet sağlamak ve gelecek nesillere daha sürdürülebilir bir Dünya bırakmaktır. Kaynakların kısıtlı olmasının bilinciyle daha iyi bir gelecek için daha iyi bir çevre anlayışıyla hareket ediyoruz.


Kardökmak A.Ş. yüksek teknolojik ürünlerin imalatına odaklanarak ülke ve Dünya ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Hali hazırda savunma sanayisinin taleplerinin karşılayan firmamız; çimento, demir çelik, maden, enerji ve denizcilik sektörlerinin taleplerini de karşılamaktadır.


Kardökmak A.Ş. dökümhanesi 26.536 m² kapalı alanı ve yıllık 15.000 tonluk kurulu kapasitesi ile


Türkiye ‘deki en büyük dökümhanelerden biridir ve çok çeşitli ürün yelpazesi ile hem kamu hem de özel sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Dökümhanemiz modelhane, kalıp sahası, tav fırınları ve 70 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet verirken 200 tona kadar çelik döküm, 70 tona kadar pik ve sfero döküm yapabilmektedir.


ÜRETİMİ YAPILAN ÜRÜNLER;


Hadde merdanesi, Curuf potası, Yüksek fırın çanı, Yolluk, Hadde yatakları, Doğrultma bobinleri, İngot kalıpları, Pik kalıpları, Kok kırıcı bandaj, Yüksek fırın tüyeri, Yüksek fırın soğutucu tüyeri, Yüksek fırın soğutucu plaka, Hematit plaka, Konvertör flanşı, Ring, Gale, Fener dişli, Manto, Değirmen aynası, Vals mantosu, Yatak, Adjustment ring, Clamping ring, Main frame, Head, Gemi bosası, Çamur pompa gövdesi, Bağlantı ekipmanı, Kömür değirmen flanşı, Aşınma plakası, Rüzgar türbin parçası.

Düşük Alaşımlı Çelik (Low Alloy Steel)

Çimento

Demir-Çelik

Maden

Enerji

Makine

Denizcilik

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.