KANCA EL ALETLERİ DÖVME ÇELİK VE MAKİNA SAN. A.Ş.

KANCA bir aile şirketi olarak 60 lı yıllarda 20 kişilik bir kadro ile el aletleri üretimine başlamıştır. 1974 yılında 15.000 m2 alana sahip Güneşli tesislerine taşınan KANCA, modernize edilen dövme hatları ile el aletleri yanında otomotiv sektörüne yönelik dövme parçalar üretimine de başlamış ve  80’li yıllarda makine parkı modernize edilerek kapasitesi artırılmış ve önemli otomotiv ana sanayi firmalarını müşteri portföyüne kazandırılmıştır.

KANCA 90 lı yıllarda Otomotivde binek araç, ticari araç, zirai araç ile birlikte savunma ve inşaat sektöründe güvenilir ve aranan bir tedarikçi olarak onlarca yeni müşteriye hizmet vermiştir. 1997 yılında devreye aldığı soğuk dövme üretimi ile birlikte metal şekillendirmede daha geniş bir yelpazede çözümler üretmeye başlamıştır. Gerek parça gerekse kalıpların tasarım ve üretimi, ısıl işlem, işleme, kaplama ve montaj işlemlerini aynı çatı altında gerçekleştirmesi KANCA yı öncelikli tercih edilen tedarikçi haline getirmiştir. Bugün yurt içi ve dışında bir çok dünya markası emniyet parçalarında Kanca kalitesine güvenmektedir.

2004 yılında tamamlanan TOSB da (TAYSAD Org.San.Bölg.) yerleşik 25.000 m2 si kapalı, toplam 55.000 m2 alana sahip yeni tesislerine taşınmıştır. Bu yatırım ile kapasitesi yıllık 30.000 ton üzerine çıkmış ve artan müşteri talepleri karşılanmıştır. Müşteri taleplerini doğrultusunda kalite seviyesini sürekli olarak yükselten KANCA, ISO 9001,  IATF 16949, ISO 14001 çevre belgelerine sahiptir. Kalitesinden aldığı bu güvenle üretiminin %50 sini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere ihraç etmektedir.

Mengenler

İşkenceler

Sac Makasları

Çekiçler

Anahtarlar

Örs

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.