KANAT BOYACILIK TİC. VE SAN. A.Ş.

1986 yılında kurulan KANAT BOYA, üretim kapasite ve kalitesini arttırmak amacıyla yatırımlarına aralıksız devam etmekte, 2015 yılında tescil edilen AR-GE MERKEZİ’ni de barındıran İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 30.000 m2’lik alan üzerine kurduğu fabrikasında üretimini sürdürmektedir. Ayrıca Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi’nde tesisinin yatırımını da tamamlanmıştır.

KORUYUCU KAPLAMALAR ve GENEL SANAYİ BOYALARI konusunda uzman üretici olan firmamız, geleceği ve yatırımlarınızı korumak amacı ile;

Geniş teknolojik olanaklara sahip Ar-Ge departmanında  kendi teknolojisini üretir.
Ar-Ge faaliyetlerini, üretim sürecini ve diğer tüm aktivitelerini uluslararası standartlara uygun olarak sürdürür.
Düşük VOC değerine sahip, yüksek katılı, solventsiz ve su bazlı doğa dostu ürünler geliştirir.
Üretim prosesinin her aşamasında, doğal kaynakların kullanımını ve atıkları azaltmak amacıyla çalışmalar yürütür.
Özel ürün seçeneklerini, proje ekibinin bilgi ve deneyimi ile müşterileri için dayanım ömrü/fayda/bakım süresi optimizasyonunu sağlayacak boya sistemlerine dönüştürür.
Çözüm ortağı yaklaşımı ile işe ve şarta göre uygulama şartnameleri hazırlar, deneyimli ve sertifikalı teknik servisi ile çalışmalara yön verir.
Üstlenmiş olduğumuz bu görevleri gerçekleştirmek yönünde; 2016 yılında 41 personeli ile farklı taleplere cevap verebilecek ve katma değeri yüksek, çevre dostu ürünler geliştirecek 19 proje Ar-Ge Merkezi’mizce ele alınmıştır. Savunma ve Havacılık sektörlerine hizmet verebilecek ürünlerin geliştirilmesi de firmamızın ve ülkemizin hedeflerine katkı sağlayacaktır

Koruyucu Kaplamalar

Genel Sanayi Boyaları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.