KALİBRE MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE BİLGİ TEKN.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Hizmet sunduğu kurum ve kuruluşların kurumsal gelişimine ve sürdürülebilir büyümesine katkı sağlamayı amaçlayan firmamız, müşterilerimizin gerçekleştirdiği ürün ve hizmetlerin mevzuat şartlarına ve standart şartlarına uygunluğunu test ve kontrollerle değerlendirmekte, uygunluğun sağlanması için teknik danışmanlık, mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini sunmaktadır.

Türk savunma, havacılık ve uzay sektörünü ulusal ve uluslararası alanda güçlendirmek amacıyla oluşturulan SAHA oluşumuna özellikle AS 9100 gibi uluslararası havacılık standartları başta olmak üzere, sektöre yerli üretimle katkı sunmak isteyen üreticilerin ilgili ürün standartlarına uygun imalat gerçekleştirebilmeleri için teknik mühendislik hizmetlerinde yanlarında olmayı hedefliyoruz. Uluslararası standart şartlarını sağlamaları için daha tasarım aşamasında teknik mühendislik hizmetlerine duyulan ihtiyacı karşılamayı amaçlıyoruz. 

Kadrosundaki yetkin ve deneyimli mühendislerle teknik danışmanlık hizmetini sunan KALİBRE MÜHENDİSLİK, sistem, verimlilik, yenilik, sürekli iyileştirme ve sürdürülebilirlik esaslarına uygun bir teknik mühendislik hizmeti sağlamaktadır. 

Veri & Bilgi Yönetimi Teknolojisi (Data & Information Management Technology)

Güvenli Bilişim Teknikleri (Secure Computing Techniques)

Siber Fiziksel Sistemler (Cyber Physical Systems)

Yalın İşletme Modelleri (Lean Enterprise Models)

Sistem Mühendisliği ve Entegre Sistem Tasarımı (Systems Engineering and Integrated Systems Design)

İş Süreçlerinin Simülasyonu (Business Process Simulation)

Yaşam Ömrü Boyunca İyileştirme (Whole-Life Cycle Improvement)

Belgelendirme

Danışmanlık

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.