KALE SAVUNMA

KALE SAVUNMA şirketimiz İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunmaktadır. Savunma, uzay, havacılık sektörlerinin öncü firmalarının tedarik zincirinde yer almaktadır.

50 yıla yakın talaşlı imalat sektöründe, 8 yıldır da savunma sanayiine hizmet veren şirketimiz “AS 9100”, “ISO 9001”, “ISO 14001”, “ISO 45001”, “ISO 27001”, “ISO 10002”, “ISO 3834-2”, “ISO 13485” sertifikalarına ve “TSE EN 1090” sahiptir. Bunların yanında EYDEP belge yenileme denetimini B Seviyesi’ne yükselerek tamamlamış bulunmaktayız.

Alüminyum, çelik, nikel, bakır, titanyum, delrin ve bunların dışındaki birçok malzemeden talaşlı imalat yöntemi ile üretim yapabilmekteyiz. Sac metal lazer kesim, 25’ten fazla PQR’ımız ile kaynak ve montaj hizmeti vermekteyiz. CMM ölçüm cihazlarımız ve 300’ü aşan ölçüm ekipmanlarımız ile kalite kontrollerimizi gerçekleştirerek en yüksek kalitede bitmiş ürün teslimi yapmaktayız. Yakın zamanda makine parkımıza lazer büküm de ekleyerek kabiliyet alanımızı genişleteceğiz.

KALE SAVUNMA olarak yerli ve milli üretim kapsamında savunma, uzay ve havacılık sektörlerinin ülkemizdeki gelişim sürecine katkıda bulunmak en büyük amacımızdır.

Talaşlı İmalat (Machining)

Talaşlı İmalat

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.