İZOREEL KOMPOZİT İZOLE MALZEMELER SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

İZOREEL HAKKINDA

İZOREEL Kompozit 1997 yılından beri kesintisiz olarak İzmir’de faaliyet göstermektedir. Başlıca iki ana faaliyet alanı bulunmaktadır. Bunların biri elektriksel izolasyon amaçlı kullanılan NEMA LI-1/TS-EN 60893/DIN 7735 standartlarına uygun sert, tabakalı kompozit levhalar ve tüplerin üretimidir.

Bir diğeri ise elyaf sargı tekniğiyle üretilen cam, karbon, aramid elyaf takviyeli basınçlı kaplar ve yapısal elemanlardır. Tek yönlü yaprak yaylar, ters osmos su artıma sistemlerinin gövdeleri, su yumuşatma tankları gibi sivil alanlar ile birlikte  savunmaya yönelik proje esaslı çalışmalarımız mevcuttur. 2014 yılından bu yana onaylı tedarikçisi olduğumuz savunma sanayi firmaları ile tasarım geliştirme ve üretim çalışmaları sürdürmekteyiz. 

İZOREEL olarak elyaf takviyeli basınçlı tankların ön tasarım aşamasından başlayarak, tasarım, üretim ve mekanik testlerini proje ortaklarımızla koordineli bir şekilde sürdürmekteyiz. İZOREEL kalite sistemi ISO 9001:2015 prensipleri ile dizayn edilmiş ve belgelendirilmiştir.


Levhalar

Tüpler

Kompozit Basınçlı Kaplar

CTP Borular ve Bağlantı Elemanları

Sualtı Dalış Ekipmanları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.