İŞBİR ELEKTRİK SAN. A.Ş.

Yurt dışında çalışan işçilerin ortaklığı ile 1977 yılında Balıkesir’de 500.000.-TL sermaye ile kurulan ve adını İşçi Birliğinden esinlenerek alan İŞBİR Elektrik Sanayii A.Ş. 1978 yılında faaliyete geçmiştir. 1981-1984 yılları arasında Hitzinger Lisansıyla özgün alternatör üretimine başlamış ve 1984 yılından bugüne İŞBİR markası ile üretimine devam etmektedir.
Başlıca faaliyet konuları; alternatör, jeneratör, konvertör, elektrojen grupları (Senkron asenkron) ve elektrik panoları üretimidir. İŞBİR Elektrik Sanayii A.Ş tarafından üretilen eşzamanlı (senkron) ve ikili (dual) panolar ile gemi tipi (marin) alternatörler, mobil sistemler ve bunlara ilişkin teknoloji ve altyapı ile diğer firmalara örnek olmuş ve öncülük etmiştir. İŞBİR Elektrik Sanayii A.Ş, Türkiye’de jeneratör üretiminde bir Okul ve Ekol olmuştur.


İŞBİR Elektrik Sanayii A.Ş. şartnamelere uygun güçte ve özellikte 2000 kVA’ya kadar alternatör üreten ilk ve tek firmadır. 10 kVA ile 2000 kVA arasında güçlerde kendi tasarımı olan Alternatörü üreten İŞBİR “Yerli Katkı Payını “ en çok sağlayan bir firmadır. Alternatör üretimi konusunda öncü olan İŞBİR, en iyi işçilikle, en iyi malzemeyi kullanarak ürünlerinin kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Diğer Elektriksel Güç Kaynakları ve Cihazları (Other Electrical Power Sources & Devices)

Taktik Sessiz Kabinli Jeneratör

Portatif Dizel Jeneratörler

Mobil Jeneratörler

Askeri Tip Güç Konteyneri

Marin Jeneratör

Askeri Kombine Jeneratörler

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.