İNOVATİF TEKNOLOJİ MÜH. ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

INORES  2010 yılında müşteri odaklı ve probleme özel inovatif mühendislik çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Konusunda uzman ve yetenekli mühendisler tarafından ileri seviye mühendislik ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Bilgisayar Destekli Mühendislik alanında uzun yıllara dayanan profesyonel tecrübeye sahiptir. Amacımız, bu alanlarda ileri mühendislik ürünlerinin ve tekniklerinin kullanımını yaygınlaştırmak, aynı zamanda hizmet vererek ülke içinde katma değer yaratılmasına katkıda bulunmaktır.

INORES MÜHENDİSLİK BAKIŞ AÇISI

INORES ileri seviye mühendislik uygulamaları için kapsamlı mühendislik çözümleri sağlamaktadır, Rüzgar Enerjisi Mühendisliği ve Kompozit Yapı Mühendisliği odaklandığı önemli alanları oluşturmaktadır. Havacılık, Savunma, Enerji, Otomotiv, İnşaat, Denizcilik ve Makina gibi sanayilerde yaygın bir şekilde kullanılan probleme özel, entegre, bilgisayar destekli mühendislik teknolojileri ve hizmetleri sunmaktadır.

Faaliyet alanlarımızdaki güncel gelişmeler takip edilmekte ve bu alanlardaki ilerleme üniversiteler, araştırma enstitüleri ve tasarım/imalat firmaları arasında bir platform oluşturularak desteklenmektedir. Konusunda öncü firmalarla işbirlikleri kurarak konsept tasarımdan seri imalata kadar uzanan geniş bir portföyde çözümler sağlamaktadır. Bunun yanında ülkemizdeki firmalara know-how kazandırmak ve teknoloji transferi için işbirlikleri geliştirmektedir.

Ürün geliştirme aktiviteleri kapsamında ise komponent ve sistem tasarımı, analiz ve optimizasyon hizmetleri sunulmaktadır. Ek olarak, konsept tasarımdan seri üretime anahtar teslim hizmet verebilmek için hassas imalat kabiliyetine sahip firmalarla işbirlikleri kurulmuştur.

INORES, Rüzgar Enerjisi sektörüne yerli mühendislik bakış açısı ile çözümler sunmaktadır. Ülkemizdeki Rüzgar Enerjisi potansiyeli çalışmaları için CFD bazlı teknikleri ilk olarak kullanan firma olarak hizmetlerini genişleterek devam etmektedir. Türkiye ve Yurtdışında 1500MW’a yakın kurulu güce sahip tüzgar hizmetleri sunmuştur.

Eklemeli İmalat Ekipmanlar, Yazılımlar (Additive Manufacturing Equipment, Software)

Modelleme ve Simülasyon Çözümleri (Modelling and Simulation Solutions)

Sistem Mühendisliği ve Entegre Sistem Tasarımı (Systems Engineering and Integrated Systems Design)

Havacılık Ve/Veya Havacılık Mühendisliği (Aviation and/or Aeronautical Engineering)

Eşzamanlı Mühendislik ve Azaltılmış Tasarım Döngüsü (Concurrent Engineering and Reduced Design Cycle)

İleri İmalat Teknolojileri (Advanced Manufacturing Technologies)

İmalat Süreci Simülasyonu (Manufacturing Process Simulation)

Akışkanlar Dinamiği Teknikleri (Fluid Dynamics Techniques)

Aerodinamik Tasarım (Aerodynamic Designs)

Balistik Tasarım (Ballistic Designs)

Çevresel Koruma Tasarımı (Environmental Protection Designs)

Düşük Görünürlük Tasarımları (Stealth Designs)

Elektrik/Elektronik Tasarım (Electrical/Electronic Designs)

Yapısal Malzemeler - Eklemeli İmalat (Structural Materials - Additive Manufacturing)

Yapısal Malzemelerin Tahribatsız Muayenesi ve Ömürlerinin Uzatılması (Non-Destructive Evaluation & Life Extension of Structural Materials)

Aktif Termografi Sistemleri

Otomatize Kompozit İmalat

Robotik Hücre

Akustik Delme

Metal Eklemeli İmalat

Kompozit Frezlenmesi

Rüzgar Santralleri (CFD)

Filaman Sarım Simuslayon Yazılımı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.