İNOVATİF TEKNOLOJİ MÜH. ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

INORES  2010 yılında müşteri odaklı ve probleme özel inovatif mühendislik çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Konusunda uzman ve yetenekli mühendisler tarafından ileri seviye mühendislik ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Bilgisayar Destekli Mühendislik alanında uzun yıllara dayanan profesyonel tecrübeye sahiptir. Amacımız, bu alanlarda ileri mühendislik ürünlerinin ve tekniklerinin kullanımını yaygınlaştırmak, aynı zamanda hizmet vererek ülke içinde katma değer yaratılmasına katkıda bulunmaktır.

INORES MÜHENDİSLİK BAKIŞ AÇISI

INORES ileri seviye mühendislik uygulamaları için kapsamlı mühendislik çözümleri sağlamaktadır, Rüzgar Enerjisi Mühendisliği ve Kompozit Yapı Mühendisliği odaklandığı önemli alanları oluşturmaktadır. Havacılık, Savunma, Enerji, Otomotiv, İnşaat, Denizcilik ve Makina gibi sanayilerde yaygın bir şekilde kullanılan probleme özel, entegre, bilgisayar destekli mühendislik teknolojileri ve hizmetleri sunmaktadır.

Faaliyet alanlarımızdaki güncel gelişmeler takip edilmekte ve bu alanlardaki ilerleme üniversiteler, araştırma enstitüleri ve tasarım/imalat firmaları arasında bir platform oluşturularak desteklenmektedir. Konusunda öncü firmalarla işbirlikleri kurarak konsept tasarımdan seri imalata kadar uzanan geniş bir portföyde çözümler sağlamaktadır. Bunun yanında ülkemizdeki firmalara know-how kazandırmak ve teknoloji transferi için işbirlikleri geliştirmektedir.

Ürün geliştirme aktiviteleri kapsamında ise komponent ve sistem tasarımı, analiz ve optimizasyon hizmetleri sunulmaktadır. Ek olarak, konsept tasarımdan seri üretime anahtar teslim hizmet verebilmek için hassas imalat kabiliyetine sahip firmalarla işbirlikleri kurulmuştur.

INORES, Rüzgar Enerjisi sektörüne yerli mühendislik bakış açısı ile çözümler sunmaktadır. Ülkemizdeki Rüzgar Enerjisi potansiyeli çalışmaları için CFD bazlı teknikleri ilk olarak kullanan firma olarak hizmetlerini genişleterek devam etmektedir. Türkiye ve Yurtdışında 1500MW’a yakın kurulu güce sahip tüzgar hizmetleri sunmuştur.

Sonlu Elemanlar Analizi Eğitimi

Sonlu Elemanlar Analizi Eğitimi

Femap with NX Nastran Eğitimi

Femap with NX Nastran Eğitimi

İleri Mekanik Analizler Eğitimi

İleri Mekanik Analizler Eğitimi

Termo-Akış Simülasyonu Eğitimi

Termo-Akış Simülasyonu Eğitimi

Çoklu Cisim Dinamiği Eğitimi

Çoklu Cisim Dinamiği Eğitimi

Kompozit malzemeler ile tasarım, analiz ve optimizasyon

Kompozit malzemeler ile tasarım, analiz ve optimizasyon

Yapısal Tasarım, Analiz ve Optimizasyon

Yapısal Tasarım, Analiz ve Optimizasyon

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.