İmren Plastik San ve Tic. Ltd. Şti.

İmren Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1987 yılında kurulmuştur. Firmamız plastik enjeksiyon imalatı ve kalıp imalatı ana konuları ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Özellikle teknik mühendislik ürünlerinin imalatı konusunda kaliteli ürün üretiminin sadece Avrupa'da değil aynı zamanda ülkemizde de yapılabileceğini göstererek ilk ihracatını 1995 yılında Almanya'ya yapmıştır. 

Firmamız, plastik konusunda bilginin geleceğe yeterli aktarılması amacıyla üniversitelerde yeni yeni açılan plastik bölümü öğrencilerine staj imkanları sağlayarak teorik ve pratik anlamda gelişmelerine  katkı sağlamaktadır. 

İmren Plastik 2013 sonu itibari ile İstanbul Mermerciler Sanayi Sitesi 18. Cadde No:11 Köseler 41455 Dilovası/Kocaeli adresinde 5000 metrekarelik bir alanda güçlü makine parkı, müşteri odaklılık ruhu içinde çalışan personeli ve Türkiye ve Dünya pazarında sürekli gelişmek esaslı zihniyeti ile faaliyetine devam etmektedir. 

İmren Plastik 2022 ortası itibari ile yeni fabrikasının yapımına başlamış olup 2023'te faaliyete geçmesini planlamaktadır. 

Dünya standartlarında kalite güvenceli üretim taahhüdümüzü ortaya koymak için Türkiye ve uluslararası otoritelerden aldığımız kalite belgelerimiz: TS EN ISO 9001:2015 / ISO 14001:2015 / ISO 45001:2018

Vizyonumuz; dünyanın önde gelen yüksek kaliteli plastik enjeksiyon ürün üreticilerinden biri olmak.

Misyonumuz; ürünlerimizin kalite kontrollerini en üst düzeyde yapmak, üretim ve satış faaliyetimizi çevreye duyarlı ve müşterilerimizin istekleri çerçevesinde sürdürmek, iş süreçlerimizde çalışanlarımız arasında ekip ruhu ve iş birliği oluşturmak, ülke ekonomisine ve yaşam kalitesine katkıda bulunmak. 

Beyaz Eşya Ürünleri

Otomotiv Ürünleri

Savunma Sanayi Ürünleri

Mobilya Ürünleri

Kalıplar

Elektrik Elektronik Ürünler

Medikal Ürünler

Promosyon Ürünleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.