GÜVENAL KALIP ELEMANLARI SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

Bir “Güvenal Group Şirketleri” üyesi olan Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. 1976 yılından günümüze sağladığı sayısız avantaj ve 45 yıllık sektör tecrübesi ile müşteri odaklı hizmet sunumlarına global olarak devam etmektedir.

Yüksek Kalite / Ekonomik Fiyat ile kombine edilmiş, Standart & Özel Kalıp Elemanları ve Kalıp Setleri konusunda firmamız ideal bir partnerdir. Sıkı kalite kontrolü, sürekli bulunabilirlik ve kısa teslimat süreleri ile Güvenal ürünleri 33 ülkede aktif olarak kullanılmaktadır. Projeleriniz ile ilgili teknik ve maliyetlendirme konularında size kişisel önerilerle destek veriyor ve en uygun çözümleri üretiyoruz.

Güvenal - GTH Kalıp Elemanlarının başarılı kullanım sırları:

Güvenal - GTH Kalıp Elemanları kitabı, bir katalogdan fazlasıdır, sadece ürünlerimizi sergilemez, aynı zamanda temel ve özel teknik / kısa bilgilerle takımların verimli kullanımı hususundaki önerileri de kapsar.
Kataloğumuz; “mükemmel kalıplara giden hızlı yol” prensibi ile hazırlanmıştır. Güvenal ülke çapında kendi depoları ve en yüksek tecrübe performansına sahip üretim alanlarıyla küresel lojistik ağına sahiptir, daima standart ürünler yelpazemizi stoklarımızda bulunduruyoruz. İstikrarlı ve güvenilir kalıp üretimi güvenilir kaliteye sahip takımlar ile elde edilir. Güvenal - GTH tüm geliştirme, üretim ve test çabaları ile en yüksek kaliteli standartlara yönelmiştir. Profesyonel ve verimli bir işbirliği için mükemmel seçim, Güvenal.

Pres - Sac Kalıp Elemanları

Enjeksiyon Kalıp Elemanları

Teknik Hırdavat, Kesici Takımlar, Takım Tezgahları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.