GÜRBAĞ SAVUNMA VE TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

Gürbağ Savunma ve Teknoloji A.Ş., Gürbağ Grup çatısı altında 2020 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlamıştır. Savunma ve teknoloji sektörünün mühendislik ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi hedefleyen Ar-Ge odaklı entegratör bir kurumdur. Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyetlerini yürüten Gürbağ Savunma ve Teknoloji inovatif bir yaklaşımla öncelik ülke savunma ve teknoloji gelişimine katkıda bulunmak, grup olarak 25 yıldır misyon edindiğimiz iharacat odaklı çalışma kültürünü benimseyen bir yapıdır. Milletçe bağımsızlığımızın üretim kabiliyetimizle doğrudan ilişkili olduğu 21. Yüzyılda Gürbağ Grup üretim kalite anlayışına uygun "Milli üretim, milli sermaye" sloganıyla yoluna emin ve hızlı adımlarla devam etmektedir. KA-TA (KALKAN TAŞIYICI) KA-TA mekanik yapıya sahip giyilebilir teknolojidir. 18-26 kg ağırlığındaki operasyonel balistik kalkanların kontrolü için geliştirilmiştir. Kinematik kontrol sayesinde kullanıcının operasyon kabiliyetini ve performansını arttırmaktadır. Zor koşullara dayanıklı, hafif ve yüksek mukavemete sahiptir. 

GÖZETLEME VE DENETLEME SİSTEMLERİ

Kamera ve radar entegre çevre denetim sistemleri, gündüz, termal ve hyperspectral kamera entegrasyonu ile nesne ve tehdit algılama amacıyla geliştirilmiştir.
Görüntü işleme ile tespit edilen unsurların karakteristiği ve takibi yapılabilmektedir.

İNSANSIZ DEVRİYE SİSTEMİ

Sınır ve tesis güvenliğinde bölgesel kontrolün sağlanması amacıyla geliştirilmiştir. Sınır hattı boyunca devriye imkanı sağlayan ve sabit platformlara entegre edilebilen, uzaktan kontrol sistemidir. Kamera entegrasyonu ile alan tarama ve nesne tanımlama faaliyetleri icra edilebilmektedir. Devriye sistemine silah ve caydırıcı tahrip gücü olan sistemler entegre edilebilir.

Pan-Tilt Sistemleri

Si-Ta Molle (Silah Taşıma Aparatı)

Ka-Ta (Kalkan Taşıma Aparatı)

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.