GÜNİLİ YAZILIM VE MÜHENDİSLİK A.Ş.

Günili Yazılım, 2016 yılında 2.5D CAM Yazılım Kütüphanesi projesine Tubitak Bigg Girişimci Desteği alarak kurulmuştur. Bu kütüphane ile CNC kontrol programlarına CAM desteği eklenebilmesi ve hızlı şekilde CAD/CAM yazılımları geliştirilebilmesi hedeflenmiştir. Yazılım Kütüphanesi 2017 yılında tamamlanarak PureCAM isimli 2.5D CAD/CAM programı geliştirilmeye başlanmıştır. PureCAM, CAD, Standart CAM, Frezeleme, Bilezik/Alyans, Sünger, Seri Numaraları, Lazer, Cam, Kapitone, Mermer, Ahşap, Lazer Engraving  gibi modülleri devamlı şekilde geliştirilen modüler bir CAD/CAM yazılımıdır.

Firmamız, kendi ürünleri dışında makine üreticileri ile ortak birçok projeler de geliştirmiştir. Bunlardan bazıları, Metal Sıvama CNC Makine Kontrol ve CAD/CAM Projesi, Punta Makinesi CAD/CAM projesi, Anahtar   Barel CNC Kontrol Projesi, Kuyumculara yönelik CNC ve CAD/CAM Projesi, Serum Doldurma Makinesi Projesi, Yüksek Hızla Diske Kayıt  Projesi, EasyDoor Parametrik Ahşap Kapı CAD/CAM programı, Stor Kesim CNC ve CAD/CAM Programı v.b.

Firma olarak, yazılım konusunda farklı konularda çalışıyoruz ve yazılım problemlerini çözüme kavuşturma yönünde her gün yetkinlik kazanıyoruz.

Firmamızın ana hedefi, imalat sektöründe stratejik öneme sahip CAD/CAM yazılımlarının yerlileştirmek ve üreticilerimizin rekabet gücünü yerli yazılımlarla arttırmaktır.

Firmamızın yakın gelecek hedefleri arasında, Yazılım Tabanlı CNC Ünitesi projesi  ve TEST Yönetimi ve Doğrulama Yazılımı geliştirmek bulunmaktadır

Yazılım Mühendisliği (Software Engineering)

Robot, Otomasyon, Ekipman, Yazılım ve Yönetim Sistemleri (Robot, Automation, Equipment Software and Management Systems)

PureCAM

CAD/CAM API

Profil Kesim

CNC Kontrol

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.