Günak İnşaat San. ve Tic. A.Ş.


Günak, sanayi tesislerinde kullanılan proses ekipmanların müşteri ihtiyaçlarına göre tasarımını, imalatını ve montajını yapmaktadır. Sanayi tesislerinde kullanılan basınçlı kap, karıştırıcı, depolama tankı, reaktör, skid, kazan, kolon, fırın, ısı eşanjörü, konveyör ve elevatör gibi ekipmanların  imalatları ve müşteri sahasındaki montaj işleri;  Günak'ın uzmanlık alanını oluşturmaktadır.


28.05.1976 yılında Mak. Y. Müh. Nurhan Güneş tarafından kurulduğu günden bugüne Günak, birçok sektördeki binlerce müşterisine ürün / hizmet sağlayarak sektörünün öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır. Günak ürün/hizmet sağladığı 35 ülkede, müşterisi olan küresel firmaların takdirini kazanmış ve aranılan bir firma konumuna gelmiştir. Günak’ın faaliyette olduğu sektörler arasında; petrol & gaz ve enerji sektörü, kimya tesisleri, gıda tesisleri, çelik köprü müteahhitliği, ve metal tesisleri yer almaktadır.


Günak, önce iş güvenliğini ve beraberinde kaliteyi tüm kazanımların önünde tutmaktadır. 2009 yılında aldığı ASME sertifikaları (U, S, PP, A stamp) ve National Board sertifikaları (NB ve R stamps) ile Günak, kalitesini taçlandırmıştır. Günak’ın diğer sertifikaları arasında EN-1090-2, ISO 3834, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 bulunmaktadır. Günak’ın bu başarısının kökünde, firma çalışanlarının her seferinde bir öncekinden daha kaliteli imalat yapmayı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemesi yatmaktadır.


Günak, üstlendiği işleri zamanında teslim etmesi ile, kalitesi ile, insana verdiği önem ile, adil yönetim tarzı ile, finansal kurumlar nezdindeki kredibilitesi ile, etik kurallara dikkat etmesi ile; gerek işverenlerinin, gerek tedarikçilerinin, gerek personelinin, gerek finans kurumlarının, gerekse sektördeki rakiplerinin haklı takdirinin kazanmıştır ve kazanmaya devam edecektir. 
 


Bilgi Tabanlı Mühendislik (Knowledge-based Engineering)

Proje Yönetimi ve Takibi (Project Management and Control)

Üretim İmalatı için Teknikler ve Sistemler (Techniques and Systems for Production Manufacturing)

Yalın Üretim (Lean Manufacturing)

Tesis Montajı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.