GLOBAL KAYNAK OKULU EĞİTİM TEST ve BELGELENDİRME HİZ. LTD. ŞTİ.

Kurucumuz İbrahim EREN, Kariyerine küçük yaşlarda başlayarak, 20 yıldan fazla bir süre boyunca çelik yapı, imalat, danışmanlık, denetim ve belgelendirme alanlarında çalışmıştır. Uzun süreçler kaynaklı çelik konstrüksiyon ve imalat sahasında bulunması ile, kaynak alanında çalışanların kaynak mühendisi, kaynak uzmanı, kaynak inspektörü ve kaynakçıların eğitimlerinin yetersiz veya yeterli olsa da gelişmeye açık olduğunu fark etti. Bu gelişimin kaynak endüstrisinde kaynak mühendisleri ile kaynak operatörlerinin entegre çalışması gerektiğini ve sektörün kaynak teknolojisi ile sürekli bir iyileştirme içerisinde olduğunu ön görmüştür.

Güvenilir ve olumlu bir tutum sergileyen kişileri eğitebileceğimiz, eğitim ve kurs alarak belge alıp mezun olanların sağlayacağı çok netleşti.

Eğitimli mühendisleri, uzmanları ve kaynakçıları yetiştirerek ve geliştirerek onların istihdamında da katkı sağlayacak, geniş bir şirket listesine sahibiz. Kaynak Akademimizin getirdiği güvenilirlik, garantili ve kanıtlanmış eğitim yöntemleri ile geleceğinizi başarılı ve saygın hale getirecek!

Sizleri mevcut ve geçmiş eğitim veya kurs almış kişilerle, sahada çalışan kişileri ve işe bizlerin referansı ile işe alan ve deneyimleyen birçok kişi ve firma ile tanışmaya davet ediyoruz. Global Kaynak Okulu, kaynağın olduğu her sektörde yurt içinde ve yurt dışında marka bir kaynak okulu olmak üzere kurulmuştur.

Diğer Elektriksel Güç Kaynakları ve Cihazları (Other Electrical Power Sources & Devices)

Kaynak Makineleri, Kaynak Sarf Malzemeleri, Ölçü Aletleri, Diğer İmalat Malzemeleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.