GateSet Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

GateSet Güvenlik Sistemleri, Avrupa ve Asya’nın önde gelen iş aktörlerinin nihai buluşma noktası olan İstanbul’da kurulmuş, Türk ve “küreseldoğan” bir mühendislik, tasarım ve üretim şirketidir. GateSet, 2013 yılından bu yana dünya çapında hizmet verdiği müşterilerine Turnike, Bariyer ve Kimlik Tanıma Sistemleri alanlarında erişim kontrolü ve güvenlik çözümleri sunarken, hem kurumsal hem de endüstriyel alanın sürekli gelişen güvenlik gereksinimlerini karşılamak için ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirip genişletmektedir.


Güvenlik alanında uzun yılların deneyiminden kaynaklanan derin bilgi birikimi ve esnek üretim hattı sayesinde GateSet, dünyanın her yerindeki projelere özel üretilmiş fiziksel güvenlik ürünleri ve yazılımları ile özelleştirilmiş çözümler sunabilmektedir. GateSet’in özel hizmetlerinden faydalanan müşterilerinden bazıları dünyanın önde gelen bankacılık ağları, uluslararası entegratörler, çok sayıda ülkenin bakanlıkları, en büyük şehirlerin metro ve havaalanı merkezleri, çeşitli askeri tesisler ve benzeri kurumlardır.


Hizmet odaklı bir yaklaşımı benimseyen GateSet, hizmet yelpazesini daha da geliştirmeye kendini adamış uluslararası partnerleri aracılığıyla, sadece üründen çok daha fazlasını sunar.


Esnek üretim hattı ve kurum içi tasarım mühendisleri sayesinde GateSet, yüksek güvenlik gerektiren özel projeler için gereksinimlere uygun olan ve özel üretilen sistemler sağlayabilmektedir.


GateSet, hizmet odaklı yapısı sadece üründen fazlasını sunmaktadır. Nihai amaç, aşağıdakiler dahil olmak üzere, kullanıcılara ve entegratörlere tüm düzeylerde en iyi desteği sağlamaktır: Detaylı Site Araştırması, Güvenlik Risk Analizine Bağlı Proje Tasarımı, Kurulum ve Devreye Alma, Bakım ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri. GateSet, güven, bağlılık ve karşılıklı faydaya dayalı uzun vadeli iş ilişkileriyle kurulan Profesyonel Dünya Çapında Ortaklar Ağı sayesinde APAC ve EMEA Bölgesi’ndeki tüm büyük ülkelerde eksiksiz anahtar teslim çözümler sağlayabilmektedir.

Yaya Erişim Kontrolü

Araç Erişim Kontrolü

Biletleme ve Kimlik Çözümleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.