FRİTERM TERMİK CİHAZLAR SAN. VE TİC. A.Ş.

FRITERM 1979 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ticari soğutma, Endüstriyel Soğutma ve İklimlendirme sektöründe projelendirme, imalat, taahhüt ve satış faaliyetleri ile gelişimini sürdürmüştür.

Süreç içinde kanatlı borulu ısı eşanjörlerinde uzmanlaşmış olup İklimlendirme; Endüstriyel Soğutma; Enerji ve Proses Soğutma sektörüne yönelikhemen her türlü kanatlı borulu ısı değiştiriciyi kendi özgün yazılımını kullanarak tasarlamakta ve üretmektedir.

Hava Soğutmalı Kondenserler, Soğuk Oda Evaporatörleri, Kuru Soğutucular, Su/Glikollü Hava Isıtıcı ve Soğutucular, Buharlı Isıtıcılar, Yağ Soğutucuları, Isı Geri Kazanım Bataryaları,LT/HT Radyatörler, Türbin Giriş Havası Soğutma ve Isıtma Üniteleri, Hava Soğutmalı ORC Kondenserler ve Buhar Kondenserlerini ( ACC) üretilen başlıca ürünlerdir.

Freon, Amonyak, CO2, Su/Glikol gibi iç akışkanlar ve Bakır, Aluminyum, Paslanmaz Çelik, Titanyum gibi malzeme çeşitliliği ile zengin bir ürün seçeneği sunulmaktadır.

Halen İstanbul Tuzla’ da 16.000 m² ve Kocaeli Dilovası’nda 36.000 m² kapalı alana sahip iki üretim tesisi, AR&GE Merkezi, Friterm Akademi; 246 yetkin personeli, modern makina ve donanımı ile FRİTERM sektördeki öncü tedarikçi rolünü pekiştirmiştir.

FRİTERM ISO 9001-2015; Çevre Yönetim Sistemi ve ISG Yönetimini de içeren Entegre Yönetim Sistemine ayrıca Ürün Performans sertifikaları ile Avrupa ve C.I.S. Ülkeleri Uyumluluk sertifikalarına (CE; EAC) sahiptir

Isı Değiştiriciler

Evaporatörler / Soğutucular

Hava Soğutmalı Kondenserler

Kuru Ve Islak - Kuru Soğutucular

Enerji Santrali Ürünleri

Isı Geri Kazanım Üniteleri

Atnalı Isı Borulu Nem Alma Üniteleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.