FRİGO MEKANİK İNŞ. TES. VE TAAH. SAN. VE TİC. A.Ş.

Frigo Mekanik A.Ş. 1989 yılından bu yana endüstriyel soğutma sistemleri konusunda faaliyet göstermekte olup; müşterilerinin isteklerini göz önüne alarak, ihtiyaçlarına en iyi cevabı verecek, her bir kullanıma özel olarak tasarlanan, anahtar teslimi soğutma sistemi projeleri sunmaktadır.

Frigo Mekanik, çalışanlarının sahip olduğu bilgi, beceri ve deneyimleri ile yurt içi ve yurt dışında yapmış olduğu soğutma projeleriyle sektördeki lider konumunu her geçen gün güçlendirmektedir. Yaptığı işleri tasarlarken; kalite, uygun fiyat ve verimliliği birlikte düşünerek, düşük enerji sarfiyatı sağlayan, sorunsuz işleyen ve minimum bakım maliyetleri içeren son teknoloji ürünleri sistemlerinde kullanmaktadır.

Kalite standartlarını her zaman en üst düzeyde tutan Frigo Mekanik; ulusal, uluslararası standartlara ve yasal şartlara uygun yüksek kaliteli mal ve hizmetler üretmektedir. Yaptığı projelerde doğa dostu sistemler inşa ederek, çevreyi korur. Sektördeki teknolojik yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak takip ederek müşterilerine sunmaktadır. Bu konuda gerekli tüm kalite kriterlerini ve yasal gereklilikleri yerine getirerek ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip, sektöründe öncü kuruluşlardan biridir.

Entegre Sistem Test ve Değerlendirme (Integrated System Testing and Evaluation)

Soğutma Sistemleri

Eksi 78 C Aşı Muhafaza Odaları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.