ESİT ELEKTRONİK SİSTEMLER İMALAT VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Esit Elektronik 1980 yılında tartı indikatörü tasarımı ve üretimi yaparak faaliyet başlamış olup, 1989’da yük hücresi tasarımı ve üretimini de ürün gamına eklemiştir. Zaman içerisinde statik, dinamik ve otomatik tartı aletlerini de ürün gamına ekleyen Esit Elektronik, 90’lı yıllarda ülke sanayimizde otomasyona geçişin liderlerinden olmuştur.

Halihazırda İstanbul-Çekmeköy ve Sakarya-Hendek’teki iki fabrikasında yük hücreleri, tartı indikatörleri ve kontrolörleri, kantar ve basküller ve otomatik tartı aletleri üretiminin yanısıra, kuvvet testine yönelik çeşitli test ve kalibrasyon cihazları tasarlamakta ve üretmektedir. Bu ürünlerin yanısıra Tübitak’ın akışkanlar mekaniği laboratuarı ve Ulusal Metroloji Enstitüsü’nin ağırlık laboratuvarı Esit tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir.

Aynı zamanda Bakanlık onaylı bir ARGE merkezi de olan Esit Elektronik, Tesid (Türkiye Elektronik Sanayicileri Derneği) tarafından en son 2017 yılı için olmak üzere birkaç kez ödüle layık görülen inovatif ve yük teknoloji gerektiren ürünler tasarlamaktadır.

İndikatörler Ve Kontrol Cihazları

Yük Hücreleri (Load Cells)

Montaj Kitleri

Kantarlar

Basküller

Exproof Cihazlar

Yazılımlar

Trafik Ürünleri

Teker Yıkama Sistemleri

Akredite Lab. Hizmetleri Ve Kuvvet Kalib. Cihazları

Vagon İmalat Sanayi Çözümleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.