Erpa iletişim Ve Elektronik San. Tic. Ltd. Şti


Erpa'nın hikayesi...


Teknolojiye değer katma yolculuğumuz, 1995yılında İstanbul Karaköy’deki merkez ofisimizde başladı. O günden bu yana hem yurt içi hem de yurt dışında endüstriyel görüntüleme teknolojisi alanındaki ihtiyaçları deneyime dönüştüren, keşfedilmemiş tasarımları fonksiyonellikle buluşturan bir çözüm merkezi olduk. Tıpkı başladığımız noktada olduğu gibi bugün de geleceğin teknolojisini bir adım önden inşa ediyor ve bunu yaparken tüm paydaşlarımıza ve çevreye saygı prensibinden taviz vermiyoruz.Görüntüleme teknolojilerinde benzersiz hizmet


Türkiye'deki ilk monitör ve printer laboratuvarını kuran firma olarak her yıl "Türkiye'nin ilk 500 Bilişim Firması" sıralamasında yer almayı, kaliteli ekipman ve profesyonel iş gücümüzün yanı sıra üretimdeki benzersizliğimize borçluyuz. Standart monitörler, videowall, digital signage, kiosk, araç içi monitörleri, dış mekan monitörler, cnc monitörleri, akıllı bina sistemleri gibi 4.5" ten110"a kadar standart dışı görüntüleme sistemlerini özenle tasarlayıp üretme kapasitemizle sektörün öncüsü olmaya devam ediyoruz. Endüstriyel ekran teknolojilerindeki bilgi birikimimizi yansıttığımız TOCHI markasıyla da yüzde100 yerli üretim özelliğimizi öne çıkarıyoruz.Odağımızda mükemmellik var


İnovatif ve etik değerlere bağlı bakış açımız sayesinde, modern çağın gerekliliklerine hızla ayak uydururken hizmet kalitemizi kusursuz kılmayı başarıyoruz. Aldığımız uluslararası standartlarda kalite belgeleri ve sertifikalar da bunu kanıtlar nitelikte.


Teknik servis tecrübesi, yedek parça temini,7/24 teknik destek ekibimizle ise üretimde yükselttiğimiz başarı çıtasını satış sonrası hizmetlerimize taşıyoruz.Misyonumuz


Dijitalleşmeyi hedefleyen müşterilerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan özel tasarımlar yaratıp üretmeyi, başarı kıstası olarak müşteri memnuniyetini ön plana almayı ve sürdürülebilir iş birlikleri inşa etmeyi misyon ediniyoruz.


Vizyonumuz


Endüstriyel görüntüleme teknolojisi alanında hayal edilen ürünleri gerçeğe dönüştürme perspektifiyle sektörün modern ve güvenilir yüzü olmanın yanı sıra paydaşlarımızın iş birliği yapmaktan gurur duyduğu global bir şirket olma vizyonuyla çalışıyoruz.


DEĞERLERİMİZ BİZE KALİTE, İLKELERİMİZ İSE HIZ KATIYOR

Bizi rakipsiz kılan ilkelerimiz


Öncü olma: Teknolojiyi yakından takip ederek anı yakalıyor, en yeni ürünleri üretip sektöre kazandırıyoruz.  
Fark yaratma: Müşterilerimizin değişen ihtiyaç ve beklentilerini anlayıp benzerlerinden sıyrılan ürünler üretiyoruz.
% 100 müşteri memnuniyeti: Satış öncesi ve sonrası destek ve hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. 
Sektöre değer katma: Sürdürülebilir büyüme ve karlılıkla sektöre değer katmak.


Bizi sürekli geliştiren değerlerimiz


İnsan odaklılık: Her ne kadar hizmetimiz teknolojik olsa da asıl başarımız, onları kullanan kişilerin mutlu olmasında saklıdır. Bu nedenle ürettiğimiz her ürünün merkezine önce insanların faydasını koyuyoruz.
Daimi eğitim: Yaratıcı gücümüz olan çalışanlarımızla birlikte günceli sürekli takip edip kendimizi geliştirir, yeniliklere hızla adapte oluyoruz. Bunu yaparken onların iş süreçlerdeki katılımına ve yetkilendirilmesine ayrıca özen gösteriyoruz.
Takım çalışması: Uyum, dayanışma ve iş birliğinin yer aldığı bir ekibin, bizi her zaman daha ileriye götüreceğinize inanıyoruz.
Çözüm odaklılık: Karşılaştığımız sorunları çözmek ve verdiğimiz sözleri yerine getirmek için üstün gayret gösteriyoruz. Azmimizle ulaştığımız sonuçlar, en büyük motivasyonumuz.
Güvenilirlik: Tüm işbirliklerimizde bilgi güvenliği ve gizlilik esaslarına göre hareket ediyor, iş ortaklarımızın rekabet üstünlüğünü korumaya özen gösteriyoruz.
Verimlilik: Mevcut kaynakları maksimum seviyede kullanarak kendimiz ve tüm paydaşlarımız için verimliliği artırmaya odaklanıyoruz. 
Ulaşılabilirlik: Tüm iş ortağı ve paydaşlarımızın sürecin her anında bize en hızlı şekilde ulaşmasına özen gösteriyor, ihtiyaçlarını samimiyetle dikkate alıyoruz.


Dijital Sinyal İşleme Teknolojisi (Digital Signal Processing Technology)

Endüstüriyel Ekranlar

Videowall

Digital Signage Ekranlar

Araç İçi Ekran

Medikal Ekran

Akıllı Durak Ekranı

Kiosk

Totem Ekran

Savunma Sanayi Ekranları

Mini Pc

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.