ERMAKSAN MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.

1965 yılından bu yana, Sac İşleme Makineleri sektörüne güçlü AR-GE yapılanması ile yön veren, 80.000 m2’lik modern üretim tesislerinde, 800 kişilik kalifiye ekibiyle verimli çalışmayı esas alarak, kullanıcılarına kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip makineler üreten ERMAKSAN, yarım asrı aşan deneyimiyle sektörün en güçlü kuruluşları arasında yer almaktadır.

İleri teknolojiye sahip, hassas ve en yeni CNC tezgâhlarla donatılmış ERMAKSAN ana fabrikası, uzman mühendisler gözetiminde, yıllık 3.000 adet sac işleme makinesi üretme ve inovatif ürünler geliştirme kapasitesine sahiptir.

ERMAKSAN’ın özgün tasarımları ve üretim teknolojileri; dünya ölçeğinde 6 kıtada, 90’dan fazla ülkede, güçlü teknik servise sahip seçkin bayilerimiz tarafından, ‘kalite’ ve ‘güven’ öncelikleriyle başarılı şekilde temsil edilmektedir.

Misyon; ERMAKSAN olarak, dünyada ve ülkemizde stratejik öneme sahip olan makine imalat sektöründe, müşteri beklentilerini sürekli izleyerek, ileri teknolojiye sahip, katma değeri yüksek, çevreye saygılı ve enerji tasarruflu makineler tasarlayıp üretmek ve kullanıma sunmak misyonuyla hareket ediyoruz.

Kaynaklarımızı etkin kullanarak sürdürülebilir büyümeyi hedef alıp, kurumsal yönetim anlayışı ile müşteri memnuniyetini, çalışanların refahını, ortakların karlılığını gözetmek, etik değerlere bağlı çalışarak da ERMAKSAN’ı geleceğe taşımak amacındayız.

Vizyon; Sac işleme makineleri sektöründe, yenilikçilik yaklaşım ile 2023 yılına kadar dünyada ilk 5 firma arasında yer almak vizyonuyla hareket ederken; bugüne kadar olduğu gibi ilerleyen süreçlerde de insana, teknolojiye ve çevreye yönelik yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürerek, toplumla bütünleşen kimliğimize uygun hareket etmeyi en önemli hedeflerimiz arasında belirledik.

Global düzeyde, ‘Türk Makine sektörünün lokomotifi’ rolümüzü, etkin ve sürdürülebilirliği olan başarılarla destekleyerek, ülkemiz ve tüm insanlık adına yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.

Yenilikçi Sensörler (Innovative Sensors)

Elektronik Destek Tedbirleri - Elektro-Optik (ESM - Electro-Optic)

Elektronik Destek Tedbirleri - Haberleşme (ESM - Communications)

Elektronik Karşı Tedbir - Elektro Optik (ESM - Electro Optical)

Yönlendirilmiş Enerji Teknolojileri - Lazerler (Directed Energy Technologies (DET) - Lasers)

Lazerler ve Lazer Bileşenleri (Lasers and Laser Components)

Balistik Tasarım (Ballistic Designs)

Yönlendirilmiş Enerji Silahları (Directed Energy Weapons)

Lazer Teknoloji

Abkant Pres

Plazma Kesim

Panç Pres

Makas Kesim

Eklemeli İmalat

Opto-Elektronik

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.