ERKEKOĞLU PRES MAKİNE SAN. VE PAZ. TİC. LTD. ŞTİ.

Türkiye’nin konusunda en eski firmalarından biri olan Erkekoğlu Pres, 55 Yılı aşkın bir süredir imalat yapmaktadır. İstanbul Tuzla Anadolu Yakası OSB. de yer alan fabrikasında mekanik preslerin tasarımı, imalatı, satışı ve satış sonrası servis hizmetlerini vermektedir.
Firmamızın ürün portföyünü;

Standart Üretim Presler Bağlamında; 30 Tondan 315 Ton Kapasiteye Kadar C Tipi 4 Kızaklı Ve 6 Kızaklı Eksantrik Presler, 1000 Ton Kapasiteye Kadar H Tipi Eksantrik Presler

Özel Üretim Presler Bağlamında; 30 Tondan 300 Tona Kadar H Tipi Plunger Guide Yüksek Hızlı Presler (Laminasyon Presleri), Mekanik Transfer Presleri, İspanyolet Presleri, Zigzag Sürücü Hatları İçin O Tipi Presler, D Tipi Presler, Kalibrasyon Presleri, Özel Ölçü Ve Özel Tip Presler, Hava Kavrama Ve Fren Kombinasyonları şeklinde sayabiliriz.

ISO 9001 kalite yönetim sistemine sahip olan ve bünyesinde titizlikle uygulayan firmamız, ürünlerine CE belgesi alarak uluslararası standartlarda üretim ve güvenlik kalitesine ulaşmıştır. Ürünlerimiz, endüstride en çok tercih edilen en iyi marka firmaların mekanik, elektrik ve elektronik malzemelerini kullanarak, yüksek hassasiyetle imal etmektedir.

C Tipi Eksantrik Presler

H Tipi Eksantrik Presler

Özel Üretim Presler

Hava Kavrama & Fren Kombinasyonları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.