ERİN MOTOR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

2008 yılında %100 Yerli ve Milli kaynakları kullanarak “Özgün Dizel Motor Tasarımı ve Üretimi” amacı ile çıktığımız yolculukta, geçen 10 yıllık süre içerisinde; Üniversite – Sanayi iş birliğinin gücünü en verimli şekilde kullanarak tasarımı tamamen kendimize ait olan Endüstriyel Dizel Motor, Jeneratör, Marin Motor ve Motopomp’ları üreterek Türkiye’ye ve Dünya’ya satışını gerçekleştirme hedefimize ulaştık.

Kendi endüstrisini güçlendirmeyen ve üretimi olmayan toplumlar hızla ilerleme yarışında dışa bağımlılıkları oranında çeşitli yaptırımlar sonucunda yolda kalırlar. Biz, Erin Motor olarak bu yolculuğa çıkarken, yerli motor üretme hayalimizi, tüketicimizi en iyi motorla buluşturma hayali ile birleştirirken de bu duyguların gücü ile yolumuza inançla devam ettik. Zorlu ve uzun süren Ar-Ge çalışmalarımız neticesinde bugün siz değerli tüketicilerimizin birçok alanda ihtiyacına çözüm üretecek ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Yapılan tüm çalışmalarda kaliteden asla ödün vermeyen bir anlayışla ürünlerimiz, 10.000 saati aşan dayanıklılık testlerinden geçirilmiştir.

Büyük hayallerin gerçekleşmesi için büyük emeklerin verilmesi gerektiğini bilen bir ekip olarak, yaptığımız her çalışmada her gün daha iyisini gerçekleştirmek için ilerliyoruz. Kısa zamanda bir çok noktada sizlerle karşılaşacağımızı biliyoruz.

Enerjimiz ile yanınızdayız…

Endüstriyel Dizel Motor

Endüstriyel Dizel Motor

Jeneratör

Jeneratör

Marin Dizel Motor

Marin Dizel Motor

Motopomp

Motopomp

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.