ERDEM CAM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1954 yılında başlayan küçük bir imalathane olarak başladığımız serüvenimiz gelişen teknoloji ile cam üreten firmamız, sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, müşterilerimizin
gereksinimlerini zaman – fiyat – kalite yönünden en uygun koşullarda karşılayarak verimliliğimizi üst düzeye çıkartmak, taahhütlerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.
Bizim sermayemiz; bilgi birikimimiz ve deneyimimizdir. Teknik kaynaklarımız ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımızdır. Bizim öncelikli amacımız, karşılıklı kazanç olan uzun süreli iş ilişkileri kurmak ve çevre ile uyumlu üretim için çaba sarf etmektir.
Gaziantep’te ki işletmemiz 2500 m² kapalı alan üzerine kurulmuş olup. Cam işleme makinalar ile estetik ve kalite kaygısına son veren, projelere çözüm üreten ve yenilikler getiren tarafımız ile her yönde hizmet kalitemizi en üst seviyeye getirmeye devam edecektir.
Sektörde; kalite, güvenirlik, eğitim ve teknolojik yeniliklerin kullanılması konularında öncülük etmek. 64 yıllık tecrübesi ile Türkiye’nin 81 iline hizmet verebilen firmayla birlikte; ağırlıklı olarak; ”lamine camları”, ”güvenlik camları” , “kurşungeçirmez camlar ” yangına dayanıklı camlar’ imal ettiğimiz güvenlik camlarımız Avrupa standartlarına uygun biçinde üretimi yapılmaktadır.

Lamineli Camlar

Temperli Camlar

Güvenlikli Cam

Mimari Cam

CNC - Delik Açma - Freze

Rodaj Camlar

PVB

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.