ERBAY SOĞUTMA ISITMA CİHAZLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ERBAY Soğutma ve Isıtma Cihazları San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1987 yılında İstanbul’da kuruldu. Soğutma, Klima, Havalandırma ve Isıtma cihazları üreten Erbay, güçlü mühendislik alt yapısı, yüksek teknolojiye sahip üretim hattı ve Ar – Ge olanakları ile sistem bazında çözümler geliştirebilmektedir.

Üretim programında yer alan Hava Soğutmalı Kondenserli Soğuk Su Üretici Gruplar, Doğal Soğutma (Free Cooling) Entegreli Soğuk Su Üretici Gruplar, Tuzlu Su / Deniz Suyu Soğutucu Gruplar, Su Soğutmalı Kondenserli Soğuk Su Üretici Gruplar, Shell & Tube Evaporatör ve Kondenserler, Deniz Suyu Kondenserleri, Klima Santralleri,  Fan Coiller, Kapalı Devre Su Soğutma Kuleleri, Aksiyal Fanlı Su Soğutma Kuleleri, Radyal Fanlı Su Soğutma Kuleleri, Aksiyal Fanlı Sıcak Hava Apareyleri ve Radyal Fanlı Sıcak Hava Apareyleri; ihtiyaca uygun “teknoloji + verim + fiyat + sorunsuz ve kullanıcı dostu işletme” faktörlerinin optimizasyonu ile üretilir, işletmeye alınır. ERBAY, sanayi prosesleri, büyük kapasitelerde endüstriyel soğutma – klima tesisleri başta olmak üzere, ticari yapılar ve konutların soğutma, havalandırma, ısıtma gereksinimlerinin konfor / hijyen / enerji ekonomisi taleplerini karşılamaya yönelik cihaz ve hizmet üretiminde geniş bir referans listesine sahiptir.

Dünyadaki teknolojik gelişmelere paralel, “sürdürülebilir gelişme” ilkesi ile üretim teknolojilerine ve kalite yönetimi, uluslararası sertifikasyonlara yatırım yapan ERBAY, özellikle soğutma sektörünün ana ürünlerinden olan Shell & Tube Tip Evaporatör, Su Soğutmalı Kondenser ve Deniz Suyu Kondenserlerini nümerik kontrollü tezgâhlarla dünyadaki son teknoloji ile Türkiye’de imal eden ilk kuruluştur. “Kaliteli üretim, akılcı çözüm” sloganı kendine ilke edinen, yurt içinde olduğu kadar, yurt dışında da ürün ve hizmetleri ile “müşteri memnuniyeti” sağlayan ERBAY, EN ISO 9001:20015, CE, EAC ve TSEK sertifikalarına sahiptir.

Soğuk Su Üretici Gruplar

Shell & Tube Isı Değiştiriciler

Klima Cihazları

Su Soğutma Kuleleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.