ENES OTOMAT MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

1989 Yılında İstanbul’da talaşlı imalat sektöründe otomat parçaların imalatı ile hizmete başlayan firmamız 1996 yılında şirketleşerek Kalite ve Müşteri taleplerini noksansız düzeyde karşılamayı kural edinerek yurt içi ve yurt dışı sanayisine hizmet vermektedir.

Firmamız 2004 yılı Mayıs ayında ISO 9001 Kalite Sistem Belgelendirme çalışmalarını tamamlamış ve BVQI ‘ dan belgeyi almıştır.

Firmamız CNC Torna CNC İşleme Merkezleri ile Otomotiv Endüstrisine metal parçalar üretmektedir. Son dönemde Roketsan Firmasına metal parçalar üreterek ülke Savunma Sanayiine katkı sağlamayı hedef edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Otomat üretimi için müşterilerin istek ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek ürün ve hizmetlerinden en yüksek tatmini sağlamasını temin etmektir. “Kalite kontrol edilmez, üretilir ve yönetilir” fikrinden hareketle kuruluşun uzun yıllardır parlayan kalite güvenilirliğinin, firma itibarının korunması ve devam ettirilmesi firmada çalışan herkesin görevidir. ENES OTOMAT olarak kalite yolculuğumuz, teknolojiyi etkin ve sürekli gelişme prensibi ile takip ederek yakalamak, kalitesizlik maliyetlerini düşüren ve karlılığı artıran bir anlayış olduğuna inanarak ve çevrenin korunmasının bilincinde olarak sektörümüzde lider kuruluş durumuna gelmek esastır.

VİZYONUMUZ

Otomat parçaları üretiminde dünya çapında rekabet edebilen ürünler üreterek sektöründe her zaman olduğu gibi öncü niteliğini devam ettirmek, tercih edilen, güvenilir, sözünde duran, yenilikçi, çözüm odaklı, izlenebilir bir firma olma özelliğini artırarak sürdürmektir

Talaşlı İmalat

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.