ENB ENGİN BANT ZIMPARA VE POLİSAJ MALZEMELERİ SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

1976 yılında Mustafa ENGİN tarafından Perşembe Pazarı’nda ENGİN TİCARET olarak kurulan firmamız kapsamlı olarak hırdavat ürünlerinin satışını yapmıştır. Bu konumda hizmet ve ürünlerimize 1978 yılında zımparayı da dahil ederek geniş kapsamlı ürünlerimize zımparayı da dahil etmiştir. Zımpara firması olarak muhtelif firmaların mallarını Anadolu’da pazarlama işlevini imalatla birlikte sürdürür.

1994 yılında ENGİN TİCARET unvanını ENGİNBANT PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak değiştirir. İthalat, imalat ve pazarlamadaki son derece etkin bir konuma gelmiş olan firmamız Sürdürülebilir çözümleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup müşterilerinin ve paydaşlarının daimî çözüm ortağı olma misyonuyla, kendini dünya çapında ispatlamış markalar ile uzun yıllardır iş birliği yapmaktadır.

2012 yılında Cengiz ENGİN önderliğinde faaliyetlerine devam etmiştir. 2021 yılına kadar iç pazarda pazarlama yapan firma, faaliyetlerine ihracatında eklenmesi ile yeni unvanı ENB ENGİN BANT ZIMPARA VE POLİSAJ MALZEMELERİ SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak yenilenmiştir.

Enginbant, 46 yıldır küresel bir marka ve öncü olma vizyonu doğrultusunda tüm paydaşları için sürdürülebilir çözümler üretip kalıcı değerler yaratarak "Enb EnginBant" markasını ve ismini başarılı bir şekilde büyütmeye devam etmektedir.

46 yıllık bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimiz ve sanayicilerle paylaşmak istiyoruz.

Talaşlı İmalat (Machining)

Zımpara Ve Polisaj Malzemeleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.