EFG MÜHENDİSLİK LTD ŞTİ

EFG MÜHENDİSLİK Savunma ve Havacılık sektöründe Sheet Metal ve Talaşlı imalat alanlarında hizmet vermek üzere İVEDİK’de faaliyet göstermektedir. EFG Mühendislik özellikle lazer kesim, büküm ve kaynak konusunda son teknolojiyi kullanarak yüksek kaliteye sahip ve uluslararası standartları karşılayan ürünler üretmekte ve geliştirmektedir.


Faaliyetlerimiz müşteri talepleri doğrultusunda detay tasarım, optimizasyon , test ve doğrulama, kalifikasyon ve seri üretim teslimi gibi tüm süreçleri kapsamaktadır bu sayede uçtan uca çözüm sunabilmekteyiz.


EFG Mühendislik olarak üretimde kalite en temel amacımızdır. Müşterilerimize sadece iyi yapılmış bileşenler sağlamak için çabalamakla kalmıyoruz, aynı zamanda kendimizden üstün bir verimlilik ve hassasiyet seviyesi bekliyoruz.


EFG Mühendislik metal makine atölyemiz, yaptığımız her şeyin dikkatle izlenmesini ve izlenmesini sağlamak için kapsamlı kalite kontrol önlemlerine sahiptir.


Hedefimiz Sıfır Hata;  Bu amaçla sadece bitmiş ürünleri müşterilerimize sunulmadan önce değil, aynı zamanda proses süreci boyunca ara kontrol adımları ile hataları minimize ediyoruz. En başından beri mükemmelliğin peşindeyiz.


 


 


 

Talaşlı İmalat (Machining)

Kaynaklı İmalat

Metal Levha

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.