DYO BOYA FABRIKALARI SAN. TİC. A.Ş.

Sektöründe üretim alanlarının çeşitliliğiyle öncü konumunu koruyan Dyo Boya, sadece yeni ürün ve teknolojilerle değil hizmet, sistem ve altyapı gibi konularda da yenilikçi bakış açısıyla fark yaratıyor.Güçlü ve köklü marka kimliğiyle Dyo Boya, sektöre kazandırdığı ilkler ve yenilikçi ürünleriyle Türkiye boya sektöründe öncü rolünü koruyor. Hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere çalışan Şirket, yurt içi pazarda liderliğini korurken 40’dan fazla ülkeye de ihracat yapıyor.

Yaşar Topluluğu Boya Grubu çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Dyo Boya; Dyo, Dewilux, Casati, Klimatherm ve Dyotherm markaları altında 1.200 değişik ürün, 3.500 ambalaj ve 60.000 farklı renk sunuyor. Şirket toplamda 926 kişiye istihdam sağlıyor. Uzman Ar-Ge ekibiyle farklı segmentlerdeki ürün çeşitlerini geliştirmeye devam eden Dyo Boya, sektördeki yenilikleri de yakından takip ediyor.

Dyo Boya, sektöründe üretim alanlarının çeşitliliği ile öne çıkıyor. İnşaat boyaları, mobilya boyaları, sanayi boyaları, savunma sanayi boyaları, bobin boyaları, oto tamir boyaları, deniz boyaları, Dyo Transocean, toz boyalar, protective boyalar ve doymamış polyester reçineleri gibi sektörde farklı alt segmentlerde üretim yapan tek şirket olarak faaliyetlerine devam ediyor.  Şirket, ana marka Dyo’nun yanında sanayi ve mobilya boyalarında Dewilux ve yalıtımda Klimatherm ve Dyotherm markaları ile pazara yenilikçi ürün yelpazesi sunuyor. Dyo Boya, nitelikli ve yetkin insan kaynağının verdiği satış sonrası teknik servis desteğiyle de fark yaratıyor.  Şirket, ürünlerinin kullanıcı ile buluştuğu ilk andan uygulandığı son aşamaya dek müşterilerinin yanında etkin şekilde yer alıyor.

Kimyasal Ajanlara Karşı Savunma, Öncüler ve İlgili Malzemeler (Chemical Agent Defence, Precursors & Related Materials)

Epoksi Reçine (Epoxy Resin)

Isoftalik Reçine (Isophalic Resin)

Ortoftalik Reçine (Orthophthalic Resin)

Vinilester Reçine (Vinylester Resin)

Korozyon ve Aşınma Kontrol Teknolojisi (Corrosion and Wear Control Technology)

Dekoratif Boyalar

Endüstriyel Boyalar

Yalıtım Sistemleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.