DivvyDrive Bilişim Teknolojileri Ticaret A.Ş.

BİZ KİMİZ?

DivvyDrive Bilişim Teknolojileri 2013 yılında Ankara’da kurulmuş, Tepe Prime ve ODTÜ Teknokent’te faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir. Nitelikli iş gücü ile büyük veri ve yönetimi,
N katmanlı mimariler, bulut teknolojileri, güvenli veri depolama ve erişimi konularında faaliyet göstermektedir. Bulut veri depolama sistemlerine getirmiş olduğu yüksek mühendislik katkılarıyla güvenli, sürdürülebilir ve erişilebilir teknolojileri sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Veri güvenliği, proje yönetimi, eğitim, danışmanlık, big data, arşiv sistemleri, N katmanlı mimariler ve framework geliştirme konuları ekibimizin uzmanlık alanıdır. Ekibimiz bugüne kadar oluşturduğu 20 yıllık tecrübe ve birikimin 2013 yılında kendi firmasına taşımıştır. Kurmuş olduğu bu yeni firma ile çok kısa süre de ulusal birçok projeyi hayata geçirmiştir.

VİZYONUMUZ

Proje bitiminden sonra yaptığımız ileri teknoloji entegrasyonlar, danışmanlık ve eğitim hizmetleri uygulama alanlarında proje ortaklarımızı hep güncel ve bir adım önde tutmuştur. Yazılım evimiz güçlü ekibi, proje ortakları ile birlikte yürümeye ve büyümeye devam etmektedir.


DivvyDrive

Stockdisk

Enterdas

4NDrive

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.