Digimode Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Biz Kimiz?

Farklı sektör ve uygulama alanlarında sahip olduğu 20+ yıllık tecrübe ile çalışma ortaklarına Eklemeli İmalatSanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik teknolojilerinde yol gösterici çözümler önermeyi kendine hedef edinmiş bir teknoloji şirketiyiz. Dijital Dönüşüm yolculuğunda çalışma ortaklarını doğru anlamak, teknolojinin sağlayacağı faydaları yerinde keşfetmek ve onları daha rekabetçi hale getirmek için tecrübelerimizi sizinle paylaşmaya hazırız.


Ne Yaparız?

Eklemeli İmalat, Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik teknolojilerinden faydalanarak, çalışma ortaklarımızın işletmelerinde maliyet etkin, verimli ve uyumlu dijital dönüşüm, ilerleme ve inovasyon çalışmalarına destek oluruz.


Neden Biz, Size Ne Katkı Sağlarız?

digiMODE olarak sahip olduğumuz 20 yılı aşkın tecrübe ile şunu biliyoruz ki; bugün ihtiyaçlarınızı iyi bilmiyorsanız yatırım yapacağınız en gelişkin Dijital Dönüşüm teknolojileri bile size fayda sağlamayacaktır. Bizler özellikle Eklemeli İmalat, Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik teknolojilerinin Dijital Dönüşüm yolculuğunuzdaki faydalarını ortaya çıkarmak için sizlere maliyet etkin, pratik ve verimli çözümler sunuyoruz.


Neler Yaptık?

Ülkemizde başta otomotiv, savunma, havacılık ve beyaz eşya sektörleri olmak üzere 3.000’den fazla firmanın Eklemeli İmalat teknolojilerini keşfine ve bu teknolojileri kullanarak fayda elde etmelerine destek verdik.


Ürün Gruplarımız

Eklemeli İmalat

İşletmeniz içinde Eklemeli İmalat farkındalığını artırmak ve eklemeli imalatın sizleri çok daha rekabetçi hale getirecek faydalarını keşfetmek; hatta olası Eklemeli İmalat yatırım planınız için elde edeceğiniz faydaları maksimize edecek akılcı stratejileri beraber geliştirmek için çalışmaktayız.


Artırılmış Gerçeklik

Sorunlarınıza Artırılmış Gerçeklik uygulamamız ile seyahat sürelerinden ve maliyetlerinden tasarruf ederek hızlı çözümler geliştirin, rakiplerinizin bir adım önüne geçin. 


Sanal Gerçeklik

Bilgisayarlar aracılığıyla ekranlar veya gözlükler kullanılarak 3 boyutlu görüntülerle oluşturulan ve kullanıcılara şaşırtıcı derecede gerçeklik hissi sağlayan etkileşimli ortamlardır. Tek ekranlı sistemlerden, çoklu ekranlara kadar ölçeklendirilebilir sanal gerçeklik ortamları için size özel çözümler tasarlayıp, üretmekteyiz.


 

Eklemeli İmalat Ekipmanlar, Yazılımlar (Additive Manufacturing Equipment, Software)

Sanal Gerçeklik (Virtual Reality)

Eklemeli İmalat

Metal 3D Yazıcılar

Sanal Gerçeklik | Eş Zamanlı Uzaktan Çalışma

VR CAVE

SkyReal

Sanal Gerçeklik

AR Destekli Uzaktan Bakım ve Onarım Yazılımı

Metal Ardıl İşlem Makinaları

HMI Geliştirme Yazılımı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.