DEMMERG KİMYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

DEMMERG, Sepici Ailesi’nin sahip olduğu, aile mesleği; “DERİ İMALATI” ile ilgili 63 yıllık bilgi birikimini üçüncü kuşak olarak devralarak kurulmuş olup, yurtdışında kurumsal firmalarda kazanılan yöneticilik tecrübelerini mevcut tüm faaliyet alanlarında harmanlayarak kalite ve başarıyı en üst seviyelerde tutmayı başarmıştır.


Tuzla Organize Deri Sanayi Bölgesindeki modern fabrikasında, özel tasarım makine parkuru ve tecrübeli personeliyle beraber, alanında uzman ve duayen olan tedarikçileri ile kusursuz imalat hedefi ile çalışmaktadır. Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemize güç katmanın bilincinde olmak en temel ilkemizdir.


Demmerg Kimya büyük yatırımlar ile oluşturulan ARGE departmanı ile hem kendi ürün yelpazesi hem de müşterisinin özel isteklerine uygun ürünler geliştirerek, bir terzi gibi konusundaki bilgi birikimiyle müşterilerine her zaman güven vermektedir.


Firmamız “SÜREKLİ GELİŞİM” prensibine göre üretimin kalbi olarak belirlediğimiz ARGE departmanı yatırımlarına koşulsuz ve limitsiz olarak devam etmekte, tüm malzemeleri kendi tasarlayıp üretmektedir. Bu bağlamda yeni ürünler geliştirmeye devam etmektedir.


Demmerg ISO 9001-2008 Kalite Belgesine, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Belgelerine sahiptir. Son sistem özel tasarım üretim ve laboratuvar ekipmanları ile donatılan fabrikamızda üretilen bütün ürünler ISO standartları doğrultusunda Kalite Kontrol onaylıdır.


Demmerg Kimya, Türkiye’nin bir çok ilinde 25’e yakın bayisiyle başta İstanbul olmak üzere Adana, Antalya, Ankara, Bursa, Konya, Kocaeli, İzmir bölgelerinde Bölge yetkilisi satış personeliyle gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bir çok projede yer almakta ve kimi zaman Demmerg Kimya A.Ş. olarak kimi zaman bayileri aracılığıyla anahtar teslim taahhüt işleri yapmaktadır.


Bütün bu çalışmaların sonucunda sektöründe 35 yıllık deneyime sahip uzman kadrosuyla şantiyelerin çözüm merkezi olamaya devam eden DEMMERG, “Her insan kendine yakışanı yapar, çünkü kalite asla tesadüf değildir.” sloganıyla var gücüyle Türkiye sanayisine katkıya devam etmektedir.

Epoksi Reçine (Epoxy Resin)

Astarlar

Son Kat Malzemeler

İletken Epoksi Kaplama

3D Görünümlü Kaplama

Terrazzo Kaplama

Poliüretan

Spor Salonu Zemin Kaplama

UV Dayanımlı Poliüretan Ve Epoksi Boyalar

Çelik

Yapı Güçlendirme Malzemeleri

Beton Tamir Malzemeleri

Yapışma Köprüsü Malzemeler-Yapı Güçlendirmesi

Vernik

Özel Malzemeler

Epoksi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.