DELTA DENİZCİLİK MÜH. VE BİLG. SAN. VE TİC. A.Ş

Delta Denizcilik Mühendislik ve Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş. (Delta Marine) 1996 yılında bir grup gemi inşa mühendisi tarafından, denizcilik sektörünü ve gemi inşa faaliyetlerini destekleyecek kurumsal mühendislik firması ihtiyacına binaen kurulmuş bir gemi tasarımı ve danışmanlık şirketidir. Delta Marine ticari/askeri gemi, yat ve açık deniz yapılarının inşası için tasarım, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Kuruluşundan itibaren, Delta Marine sektöre temel tasarım, üretim mühendisliği, üretim sonrası faaliyetler, ileri mühendislik analizleri, proje yönetimi, inşa gözetimi ve danışmanlık hizmetlerini içeren bütünleşik hizmetler sunmaya başlamıştır. Hem mesleki hem bilgisayar teknolojisindeki son gelişmeler takip ederek sürekli geliştirdiği hizmet kalitesi müşterilerin büyük ilgisini çekmiştir. Bu sayede Delta Marine hem Türkiye’nin en bilinen, saygın gemi tasarım firması hem de Dünya piyasasında güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.
Delta Marine her dönemde tüm tasarım süreçlerine katma değer sağlayan farklı uzmanlık alanlarına sahip bir kadro ile çalışmaya özen göstermiştir. Yıllar boyunca firma genç mühendis ve teknikerlerin “mezun” olduğu için bir akademi görevini de görmüştür. Delta Marine mesleki mükemmeliyete ulaşmak amacıyla farklı yaklaşımları kucaklamaya özen gösteren ve güçlü, sonuç odaklı ve verimli bir takım oluşturmak için deneyim ile dinamizmi harmanlamaya özen gösteren bir yapıya sahiptir.
Delta Marine müşteri odaklı tasarım geliştirme ve her bir projede edinilen deneyimi kurumsal bilgi birikimini ve hafızasını genişletme düşüncesiyle hareket etmektedir. Bu felsefe kendisini birçok durumda kanıtlamayı başardığı için firma denizcilik sektöründe ekonomik, güvenli, konforlu, estetik ve çevreci ürünleri geliştiren bir çözüm yaratıcı olarak yer edinmiştir. Bugün Delta Marine Dünya denizlerinin her bölgesinde seyir halinde bulunan büyük bir filonun arkasındaki seyir halinde olan yüzlerce gemilik bir filoyu insanlığın hizmetine sunmuş olmanın gururunu yaşamaktadır.

Ticari Gemiler

Hizmet Gemileri

Sanayi Gemileri

Askeri Gemiler

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.