DEKTA MÜHENDİSLİK ÇADIR BRANDA İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

DEKTA MÜHENDİSLİK Çelik Konstrüksiyon ve Çadır- Membran sistemleri alanında 2004 yılından beri faaliyet göstermekte olup 2011 yılından beri ticari faaliyetine ltd şirket olarak devam etmektedir. Proje-Üretim-Montaj entegre sisteminde müşterilerine hizmet vermektedir. Mühendislik bilgi ve tecrübesiyle Zamanında-Doğru Çözümler, Kaliteli ve Güvenli Sistemler kurmayı ilke edinmiştir. Çelik konstrüksiyon yapılarda sabit birleştirmelerden - demonte sistemlere kadar, başarılı birçok yurt içi ve yurt dışı projelere imza atarak, sürekli iyileştirme ve büyümeyi hedeflemiştir. DEKTA Mühendislik kurumsal kimliğiyle herzaman müşteri memnuniyetine önem veren ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem denetçi sertifikalı ( Auditor Certified) yöneticiler tarafından yönetilmektedir.


DEKTA 'nın küçük bir atölyede mühendislik hizmetiyle başlayan çalışma hayatı, müşterilerinin farklı özelliklerdeki, standart ve standart dışı ürün istekleri imalata geçişi hızlandırmıştır. Öncelikle müşterilerimizin ihtiyacını karşılayabilecek minumum maliyetli, görünümüyle müşteri kurumsal kimliğini bozmayan ve aynı zamanda emniyetli yapı sistemlerini, mühendislik bilgi ve tecrübesiyle müşterilerine sunmuştur.


Yapılarımız çelik konstrüksiyon üzeri branda, sac, panel gibi farklı kaplamalar kullanılarak istenilen ölçülerde imal edilir. Yapılarımız TSE 498 standardına göre bölgesel statik yüklere göre analiz edilerek sistem gereksinimleri tespit edilir. Buna uygun, DIN veya EURO Kodlarda statik hesapları yapılarak imalat ve montajı yapılır. 


Ürün gruplarımız;


1- Uçak - Helikopter Gölgelikleri


2- Kapalı Uçak - Helikopter Hangarları


3- Depolama Çadırları


4- Askeri Çadırlar


5- Mületici Çadırları


6- Spor Çadırları


7-Çelik Konstrüksiyon yapılar.


 


 

Test ve Değerlendirme Tesisleri (T&E Facilities (Test and Evaluation Facilities))

Branda Kaplamalı Çelik Yapılar

Şantiye Çadırları

Şişme Mebran Yapılar

Şeffaf Alan Kaplama

Uçak- İnsansız Hava Aracı Hangarı

Uçak- İnsansız Hava Araçları Gölgelikleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.