DAİMİA BİLİŞİM VE MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.

Daimia Bilişim ve Mühendislik 2017 yılında 3 mühendis tarafından CAD ve PLM sistemleri üzerine yazılım ve method geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Mercedes R&D ürün geliştirme ve dökümantasyon yönetim sistemlerinde uzmanlığı bulunan ekibimiz, üretim yapan firmalara CAD PDM ve PLM sistemleri ile entegreli yazılımlar geliştirmektedir.

Ürün çeşitliliğin artması ile birlikte, karmaşık bir hal alan  ürün yönetim sistemi , Endüstri 4.0 ile beraber firmaların üretim süreçlerini bir sistematiğe ve yeni sistemler ile entegreli bir şekilde çalışılması mecburiyetini doğurmuştur. Ürünün konspet aşamasından design ve hesaplamasına , dökümantasyon hazırlığından prototip süreçlere ve üretimden satışa kadar olan tüm döngüsünde yazılım sağlamaktayız.

CAD sistemleri ile PLM sistemlerinin görüşmesini sağlayan Connector yazılımı ve hedefinde yerli PLM sistemi geliştirmek olan Daimia Bilişim ve Mühendislik bu alanda çalışmalarına başlamıştır.Daimia özellikle son sınıf ve  yeni mezun mühendisler için de bir eğitim ofisidir. Motivasyonu yüksek genç arkadaşlar Daimia bünyesinde tasarım ve yazılım konularında kendilerini geliştirebilecek ortam ve projeler de görev alma imkanına sahipdir.

CAD/CAM

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi

Yazılım Geliştirme

Yapay Zeka

Akıllı Fabrika

VR/AR/360°

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.