CSC MAKİNA ELEKTRONİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CSC Composites (CSC Makina Elektronik Ticaret Ltd Şti) olarak yüksek teknoloji kompozit malzemelerden üretim yapmak ana iş kolumuzdur. 

Geçmişte, ağırlık, sağlamlık ve geometrik hassasiyetin çok önemli olduğu, kompozit yarış yelkenli üretimi konusunda önemli projelere imza attık ve ürettiğimiz tekneler dünyanın en önemli yarışlarında kürsü dereceleri elde etti.

Sonrasında ise Kompozit malzemenin kullanım alanının çok genişleyeceği ve günümüzde hayatımızın her alanında kullandığımız bir çok araç, gereç ve yapının gelecekte kompozit malzemeden yapılacağına dair öngörümüz sebebiyle uzmanlığımızı sadece kompozit üretimine odakladık.

Kendi bünyemizde kalıp ve parça üretimini gerçekleştirip, sonrasında gereken montaj ve yüzey işlemlerini de yapabilmekteyiz.

Kalıp olarak; el yapımı kalıptan çeşitli blok materyellerinden yapılmış işleme tipte, tüm çözümleri kendi bünyemizde yapabilmekteyiz.

Üretimde ise infüzyon ve prepreg/autoclave yöntemlerini kullanmaktayız.

Sektördeki tecrübemiz bir çok sektöre sunduğumuz ürünler sebebiyle çok geniştir. Bugün, ekibimiz, 150-200m2'lik kalıp ve bu kalıptan infüzyon tekniği ile üretimden 0,1 m2 prepreg autoclave üretime kadar, bir çok farklı amaca yönelik parça üretme bilgi ve deneyimine sahiptir.

İnsansız Kara, Deniz ve Hava Araçları (Unmanned Land / Sea / Air Vehicles)

Süper Yat Ekipmanları

Tekneler

İnsansız Hava Aracı Komponentleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.